Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért baj az, hogy ha a...

Miért baj az, hogy ha a kutyámmal alszom?

Figyelt kérdés
Sokan furcsán néznek rám, mikor megemlítem, hogy a kutyusommal alszom. Olyanok is akinek szintén van kis házi kedvence! Miért baj ez? Nekem vizslám van. Mások sem alszanak a kutyájukkal (mármint akinek szintén közepes testű kutyusa van) ?
2008. nov. 12. 10:12
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is velem aludt kölyökkorától a német-juhászom. Amikor a párommal összekerültünk, az ő kérése volt, hogy az ágyba ne jöjjön a kutya. Nem örültem, de úgy éreztem, nekem is kell engednem egy kicsit. Persze már régebben is volt a kutyámnak saját kosara, amiben szeretett is aludni. Úgy oldottuk meg a dolgot, hogy a kutya kosara az ágy mellé került, az én oldalamra, csak lenyúlok és meg tudom símogatni. Most van pici gyerekünk, 3 hónapos múlt, tőle se tiltottam soha a kutyát, vagy a szintén bentlakó macskáimat, mégsincs semmi baja, sőt, a kutya úgy vigyáz rá, mint a szeme fényére.
2008. nov. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem baj, ha a kutyusoddal alszol... Én is sokáig aludtam vele... Most kénytelen vagyok kiszoktatni, mert babát várok, és nem akarom, hogy akkor is bent aludjon velünk, amikor a kicsi is majd ott alszik, de nekem nagyon hiányzik a kutyuskám, nagyon jó volt, hogy esténként odabújt hozzám a kis gombóc. :D De ha a gyerekem évek múlva úgy dönt majd, hogy a kutyussal akar aludni, akkor nem fogom neki megtiltani...


A koszról meg annyit, hogy a buszon, a suliba, meg a többi nyilvános helyen ezerszer több bacinak vagyunk kitéve, mint amit egy kutyától lehet elkapni, pláne, ha az tisztességesen ápolva van.

2008. nov. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
72%
Bajnak nem baj, ha az állatot tisztán tartod, probléma akkor lehet belőle, ha teszem azt, van (lesz) egy párkapcsolatod, és mondjuk összebújnál a pároddal, és jön a kutya... :-) Kínos szituációk elkerülése végett azért jobb, ha tudja, hogy nem mindig alhat melletted.
2008. nov. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
88%
Nem baj.Én is a yorkimmal alszok.
2008. nov. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Van párkapcsolatom! Már 3 éve! Tehát e téren nincs gond! Lehet, hogy rosszul fogalmaztam meg a dolgokat! :) Mivel a kutyust én kaptam tőle ezért néha kisajátítom. Meg egyébként az én térfelemen alszik.
2008. nov. 12. 14:51
 16/22 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem baj én is a kutyámmal alszom
2008. nov. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
92%
Akkor nincs baj, csak ne másszon közétek akció közben :-D
2008. nov. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Nem mászik! :D Nagyon korrekt! Ha látja, hogy action van, akkor félrevonul :)
2008. nov. 12. 20:14
 19/22 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem az első válaszolónak van igaza, és még szerintem azt is fontos megemlíteni h - nem tudom h fiú vagy vagy lány, vagy hogy hány éves vagy - de ha barátnőd/barátod ott alszik veled (és netalántán csinálnátok vmit;) ), a kutya tuti 'féltékeny' lesz és nem fog titeket békén hagyni...ezt nem csak neked mondom hanem úgy általánosságban. Ez nem az én tapasztalatom, hanem másoké...De szerintem logikus
2008. nov. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

bocsi,de nem láttam hogy van másik oldal is...

(előző válasz író) így vissza mindent...

2008. nov. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!