1/10 anonim válasza:
Ez egy golden retriver kölyök szerintem!(vagy esetleg még labrador lehet)
3/10 anonim válasza:
Szerintem ez egy videoklip, nem kutya.
4/10 A kérdező kommentje:
Igen, hulyen tettem fel a kerdest, szoval a videoban milyen a kutya? De koszonom!:)
2019. ápr. 30. 17:57
5/10 A kérdező kommentje:
Nézegettem jófogáson, mi az, hogy fajtiszta JELLEGŰ? Ez a keverék? Mert ha igen, miért nem egyszerűbb azt írni?
2019. ápr. 30. 18:20
6/10 anonim válasza:
Az azt jelenti hogy az a kutya nem kapott törzskönyvet ugyanis szaporító gazdája van!Mindenképp tenyésztőtől kell kutyát meg hát minden házikedvencet venni!És jófogásra egyik tenyyésztő sem megyen még ha a nyakán marad egy kutya se!
7/10 anonim válasza:
"Igen, hulyen tettem fel a kerdest, szoval a videoban milyen a kutya? De koszonom!:)"
Jah. Akkor golden retriever!
8/10 anonim válasza:
Igen, a jellegű azt jelenti, hogy keverék. Azon szaporítók használják ezt a szót, akik halomra gyártják az ellenőrizetlen, beteg, sokszor beltenyésztett, rossz idegrendszerű kölyköket, kizsigerelve a szukát is, tönkre téve a fajtát is. Majd ha a szuka kiöregedett, akkor betegen, agyon kihasználva kidobják, kilökik útszélére vagy mennek a levesbe. Ha a kölyköket nem viszik el, szintén mennek az árokpartra, gyepire, stb. És sajnos ez nem túlzás, ez a nap mint nap megtörténő valóság.
9/10 anonim válasza:
A jófogáson csak törzskönyves kutyát lehet fajtatisztaként árulni. Akár be is kérhetik a törzskönyv másolatát. Viszont egy bizonyos fajta két egyedéből született kölyöknél nem írathatják, hogy keverék, mert nem az. Ebből lett a fajtatiszta jellegű eb megnevezés.
Sehol a világon nem használnak ilyen megnevezést. Akinek törzskönyves kutyája van eladásra, az hozzáteszi a pontos törzskönyvi nevét. Akinek nem törzskönyves, az csak a fajtát írja eladásnál.
Ez a fajtatiszta.fajta jellegű mizéria csak nálunk dívik.
10/10 anonim válasza:
Utolsó, dehogy csak nálunk van ez így! Mindenhol a világban csak a tk-el rendelkező kutya a fajtatiszta, a tk nélküli kutyák keverékek! Az viszont tényleg csak nálunk divat, hogy a szapik a "jellegű" megnevezést használják, hogy több pénzt elszedhessenek a kölykökért, mintha a valódi, "keverék" megnevezést írnák.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!