Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fiatalabb vagy idősebb szukátó...

Gabesz077 kérdése:

Fiatalabb vagy idősebb szukától érdemes kiskutyát vásárolni?

Figyelt kérdés
Hamarosan szeretnénk kiskutyát , természetesen tenyésztőtől, és most 2 ami szóba jöhet. Az egyiknél egy fiatal szukának lesz az első fedeztetése, a másiknál egy 6 év körülinek a 3. vagy 4. talán. Mindkettő megbízható vonal, csak nem tudom mi a jobb, ha egy fiatal szuka szül vagy inkább egy idősebb?

2019. márc. 24. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy. A párosítástól függ, az ősök genetikai tényezőitől.

Nem lesz rosszabb minőségű egy kölyök azért, mert 6, éves az anyja, sem jobb egy fiatal kutya kölyke.

2019. márc. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Az első alomnál még nem lehet tudni, mit is hoz a szuka magából, a vonalából. A többször ellettnél már kb látni lehet, a szuka , vagy a kan örökít jobban.
2019. márc. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Párosítástól függ.


Minőségben szerintem ugyan olyanok vagyis nem rosszabb az egyik a másiknál.


Amelyik párosítás szimpatikusabb onnan vegyél.

2019. márc. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A 6év körülit meg kell nézni az adott fajta tenyésztési szabályzatában, mert néhány fajtánál már az a felső határ. Milyen fajta?
2019. márc. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szia.. Labrador. Ezt a szabályzatot meg tudom valahol nézni melyik fajára mit ír?
2019. márc. 26. 20:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Szuka 8 éves korig tenyészthető, kannál nincs limit.
2019. márc. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
rákeresel: X.Y. fajta tenyésztési szabályzat.
2019. márc. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!