Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Epilepsziás rohamot kapott a...

Epilepsziás rohamot kapott a kiskutyánk, mit tehetnènk?

Figyelt kérdés

1 napja került hozzánk,sajnos nem tudom hány hetes-hónapos lehet. Közèp Ázsiai juhászkutya.Látszólag nem volt rossz bőrben, oltást mèg nem kapott de annyira gyenge hogy most szerintem nem is lehetne beadni neki. Ma betegeskedett,dokit hívtunk hozzá aki azt mondta tele van èlősködővel,gyulladás van a szervezetèben ès nagyon gyenge,nem figyelt oda kellőkèppen rá az előző gazdi.Kapott egy szurit.Megfürdettük èlősködő elleni cuccban

Ma estefele kètszer epilepsziás rohamot kapott. Nem tartott sokáig igazából,de nagyon durva látvány volt. Utána 10-15 percnyi pánikroham szerű időszak következett. Remegett,ès nyüszített folyamatosan,kapkodta a levegőt. Fájdalmai vannak szerintem.. Szerintetek túl èli? A doki szerint nagyon gyenge bármifèle perfúzióhoz,gyógyszerhez..



#kutya #beteg #kiskutya #epilpsszia
2019. febr. 10. 18:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hogy van azóta a kutyus?
2019. febr. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Meggyógyult! :)
2019. febr. 17. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!