Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szobatiszta kutya, egyik...

Zsoltiohio kérdése:

Szobatiszta kutya, egyik napról a másikra bepiszkít. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Nagy váktozás nem történt az életében talán csak annyi, hogy szeptembertől elkezdődött az iskola.
2018. dec. 20. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Először is meg kell vizsgáltatni, nincs-e szervi baja. Ha nincs, akkor egy olyan doki kell, aki ért a viselkedésproblémákhoz.
2018. dec. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A macskával jártam így. Eleve szobatisztán került hozzám, de még én is neveltem. Alapvetően kinti macska, de ilyenkor, a nagy hidegben bent van, és nem is akaródzik neki kimenni.

Múlt héten készülődtem lefekvéshez, húzom magamra a takarót, és megcsapott az ammónia...

A takarót/párnát amúgy is szeretik, mert jó puha, eltűnik benne a pisi. Gondolom.

Szóval én a nagy hidegre fogom, nem akart kimenni elvégezni a dolgát.

Nagyon okosak, reggelente, mikor készülődök munkába, jól tudja, hogy ki kell mennie, és elbújik. Ha látom, akkor sem tudom megfogni, mert gyors. Ha mégis elkapom végül, akkor karmol, kapaszkodik, ahogy megyünk az ablak felé. Nem akar kimenni.

2018. dec. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nincs szervi problémája. Voltam vele orvosnál. Ki foglalkozik viselkedésproblémával? Sunyiságból és bosszúból is becsinált már. Bejött a kertből és rápisilt az ülőgarnitúrára
2018. dec. 20. 15:04
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
"Sunyiságból és bosszúból is becsinált már" - nem, nem ezt csinálta, csak nem érted, hogy miért csinálta, és emberi gondolatokkal ruházod fel, pedig KUTYA! Kérdezd meg a dokid, hogy a lakóhelyed környékén hol van viselkedésproblémával foglalkozó doki.
2018. dec. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Viselkedésproblémával nem doki, hanem kutyakiképző foglalkozik, doki maximum a szervi hátterével, ha van olyan.

Kérdező, olyan helyet keress, ahol foglalkoznak problémás kutyákkal, nézd végig a környékeden lévő kutyasulikat, mert némelyikben van ilyen. Ha nem találsz, akkor ha kiírod kérdésbe, biztosan tud valaki ajánlani neked szakembert. Persze az állatorvosotokat is megkérdezheted, mert azért nem kizárt, hogy ő is tud ilyet.

2018. dec. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos az állatorvos nem tudott ajánlani senkit. Kutyaoktatokkal beszéltem. Azt mondták, talán de nem biztosra, hogy területet akar kijelölni magának. De megvannak a kis helyei
2018. dec. 20. 16:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!