Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bűzmirigy eltávolító műtét?

Bűzmirigy eltávolító műtét?

Figyelt kérdés
Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban? Köszönöm.

2018. nov. 11. 20:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
A betegségei zavara több vizsgálatot igényel , hiányos táplálkozás nyomelem hiány stb .
2018. nov. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem ezt kérdeztem.... hanem hogy valakinek van-e tapasztalata a műtéttel kapcsolatban...
2018. nov. 11. 21:48
 3/13 anonim ***** válasza:

Annyit tudok hogy elég ritkán csinálják és csak nagyon indokolt esetben.

Megkérdezhetem, hogy milyen problémaja van a kutyadnak a bűzmirigyével?

2018. nov. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Van. Kevés probléma szüntethető meg vele, tehát sokszor teljesen felesleges. Ezért kérdezték, hogy mi a probléma, mert attól függ, hogy milyen a tapasztalat.
2018. nov. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Kb kéthetente megtelik, év elején mikor a probléma kezdődött akkor gennyes is volt, amire kapott antibiotikumos feltöltést. Az abban segített, hogy azóta nem gennyes, de ugyanúgy nyomni kell kéthetente.

Mit értesz az alatt, hogy kevés problémát szüntet meg? Ha nincsen bűzmirigy, akkor nem tud megtelni nem?

2018. nov. 12. 09:20
 6/13 A kérdező kommentje:
Ja és szokott kapni csontot pont a bűzmirigy miatt, de nem segít. A mozgásszegény életmód sem lehet az ok, napi 3 óra intenzív mozgás van.
2018. nov. 12. 09:21
 7/13 anonim ***** válasza:
Emiatt nem fogják kiműteni. Sajnos ha anatómialiag úgy helyezkedik el a bűzmirigye akkor nem fogja a keményebb széklet sem kiüríteni. 2 megoldás van. Vagy viszitek kéthetente nyomatni neki vagy megtanulod és te magad nyomod ki neki. Az egyik kutyamnak hetente kell, nekem megmutatta az állatorvos, hogy hogy kell és azóta én nyomom mindkét kutyáét.
2018. nov. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én is arra a megoldásra hajlanék, hogy megtanulom és otthon nyomom. Nem bonyolult? Állítólag könnyű elrontani és nagyobb bajt csinálni.
2018. nov. 12. 11:13
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem tudsz vele kart okozni, max nem tudod teljesen kinyomni és hamarabb feltelik. Az első 1-2 alkalom után bele fogsz jönni.
2018. nov. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én úgy tudtam, hogy ha véletlen befele nyomom a váladékot, akkor el is tályogosodhat. Ezt a kozmetikusunk mondta, aki nem vállalta hogy ő kinyomja, ezen oknál fogva.
2018. nov. 12. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!