Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért büdös a yorkie?

Miért büdös a yorkie?

Figyelt kérdés
2 napja fürdettem, és már tegnap is nagyon büdös volt. Nem sima kutyaszag.. a szája is és ő is büdös:( Royal Canin tápot kap, direkt kölyök yorkieknak.

2018. szept. 2. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
97%

Fogkő, ínygyulladás (bár ez kölyökkorban elég érdekes lenne, de nem kizárt), bűzmirigyprobléma, bőrprobléma... sok oka lehet.

Állatorvos kideríti.

2018. szept. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
15%
Sajnos a yorkie egy ilyen fajta. Vagy megtanulsz vele élni, vagy otthagyod valahol az út szélén.
2018. szept. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megyünk majd az állatorvoshoz:)
2018. szept. 2. 21:26
 4/6 anonim ***** válasza:
ez hülyeség. az egészséges kutya sosem büdös, a yorki sem!! vidd el orvoshoz, mert ez nem nomrális. esetleg probálj tápot váltani, lehet gondja van a gabonával. és a száját tetesd rendben, mert kihullanak a fogai.
2018. szept. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvoshoz vidd el, mert ez nem normális. Csak sok gazdi úgy van vele, hogy az ő kutyája nem büdös. Én pl. többször szóltam már az utcán másik kutya gazdájának, hogy büdös a kutyája és vigye el orvoshoz, volt aki meg akart verni, de volt aki fel akart jelenteni. Aztán egyszer volt egy nő, két nappal később találkoztunk ismét és közölte, hogy hát elsőre meg akart verni, de végül csak elvitte az orvoshoz a kutyáját és kiderült, hogy súlyos beteg, és azóta is bent van a klinikán a kutyája. Ha egy kutya fürdetés után büdös ott baj van.
2018. szept. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nekünk is büdös. Ez nem gond hogy büdös viszont ez a fajta (hát úgy mondanám hibája)



.... Hmm Mazsi kikor fürödtél utoljára??

2018. szept. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!