Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a 7 éves bichon havanese...

Ha a 7 éves bichon havanese és tacsi keverék kutyánk mellett leme egy pomerániai törpespiccünk irigy lenne a bichon havanese és tacskó keverékünk?

Figyelt kérdés
Nem egészen mellé venném... kertes házba lakunk a havanese keverék kint lenne a pomi meg bent . De egymáshoz is engedném őket. Igen tisztába vagyok a pomi árakkal. Megbízható helyről venném voltam is ott és a szüleit is ismerem! Mindenhol hallom hogy féltékenyek egymásra a kutyák. Azért venném mert a másikat nem lehetett szobatisztaságra szoktatni viszont bentre nagyon jó lenne egy kutyus. Mindem biztosítanék neki napi 2 séta mint a havaneseval és a is ugyanúgy foglalkoznék vele... valamint depressziós vagyok családi és ilyen okok miatt és a havanesünket ha kiengedem nem nagyon foglalkozik velem csak fut de hallgat rám meg én is gondozom de nem vágódtam nagyon be nála 😢
2018. szept. 1. 14:56
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és suli mellett vennem altalaba 2 ig vagyok
2018. szept. 1. 14:57
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
És azért mert te depressziós vagy legyen a kutya is az? Most képzeld el hogy a szüleid hoznak egy új gyereket, téged kiköltöztetnek, ő meg marad a jó meleg házban, szinte minden figyelmet megkapva hisz több időt tölt bent a gazda mint kint. Szerinted a másik kutya nem fogná fel ezt? Nem hülye!
2018. szept. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A pomit is szobatisztaságra kell tanítani. Ha a keveréket nem sikerült, akkor a pomit sem fog sikerülni.

Bármilyen kicsi is a pomerániai, az a fajta is pisil-kakál.

2018. szept. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképpen nem javaslom.

A meglévő kutyát sem sikerült szobatisztaságra nevelni, sem megnevelni, akkor a másodikat sem fog sikerülni. Nincs olyan, hogy nem lehetett - csak neked nem sikerült.

Amúgy a hava-tacsi keverék sem való kintre! Nem télálló a bundája.

Alap, hogy először a már meglévő kutyát neveljük meg rendesen, mielőtt második kutyát veszünk.

Ha depressziós vagy, ami egy komoly betegség, azon a kutya nem segít, sőt a betegség eleve akadályoz benne, hogy megfelelően foglalkozz a kutyával. Tehát a saját bajodat is kezeltetni kellene először.

2018. szept. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Emberek télen a kutya a pincébe van vagy bent! Ja és 10 évesen szerintetek kitud betanítani egy 2 éves szobakutyát??? Amúgy itt olvastam h a kutya jót tesz a depresszióra szóval...
2018. szept. 2. 10:14
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja és mielőtt valaki elkezdené rohadtul nem vagyok vagdosós ember hanem senkivel se beszélek mert nincs értelme és szomorú vagyok meg visszahúzódó.. És iskolába se szól senki hozzám valamint otthon se a legjobb de jövőre albérletbe lakom és viszem a tacsit is... de senki nem ért meg mar megszoktam
2018. szept. 2. 10:18
 7/7 A kérdező kommentje:

*Bichon tacsi kevereket

Am én imádom azt a kutyust mindig kint vagyok vele mikor időm engedi de semmi

2018. szept. 2. 10:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!