Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen játékot válasszak a...

Milyen játékot válasszak a husky 10 hetes kiskutyamnak?

Figyelt kérdés
Mar vettem neki labdat amivel nem foglalkozott annyira kotelet is vettem az sem erdekli(kotel tudom na xd).

2018. aug. 28. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Az enyémek azért nem ettek a táljukból, mert gyari szaga volt, de amikor a macskám egyik régi táljában adtam nekik, akkor boldogan befalták a kaját. A játékokkal is ez volt a rágó csontok kivételével, mert annak nem tudtak ellenálni
2018. aug. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A játékoknak nem az a lényegük, hogy lerakod a kutya elé ő meg elkezd vele játszani, hanem az, hogy a gazdival közösen csinálják.


A labdát dobáld neki. A kötelet meg húzogasd az orra előtt, incselkedj vele, de lehet ez sem fogja érdekelni. Az ilyen kutyákra mondják, hogy nem zsákmányos. Akkor neki ilyen a természete, nem nagyon izgatja a játék, vagy lehet, hogy ő inkább bírkózni, kergetőzni szeret.

Egyébként meg később is rákaphat a játékra, amikor rájön a lényegére és, hogy az milyen bulis.


De ha mindenképp akarsz venni neki másik játékot, akkor vannak köteles labdák, gumi csontok, karikák. Vagy sípolós játékok. Plüssök.


Ez kutyától függ, hogy a tiédnek melyik tetszik a legjobban.

Pl. az én kutyám a plüssöket szereti legjobban, húzi-vonizni szoktunk velük.


Ami fontos, hogy bármilyen játékot veszel, ne hagyd előtte.

2018. aug. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Érd el, hogy érdekes legyen a számára. A kötelet például huzogathatod előtte a földön, és kérdezheted tőle izgatottan, hogy "na mi ez?". Felfogja kelteni az érdeklődését. A labdával ugyan ez, megmutatod neki, utána meg gurítgatod a földön. Ha rákap, megfogja akkor meg dicsérd meg.


Ha érdekli a labda meg a kötél, az tök jó, de akkor nagyon fontos, hogy ha labdázol vele, akkor ne ugráltasd egy éves koráig!

2018. aug. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ösztönözd a játékra. Dobáld a labdát, húzgáld a földön a kötelet. Ha egyik sem érdekli, akkor birkózzatok, kergetőzzetek stb.
2018. aug. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat a kotel sikeres lett a labda meg elveszett:(
2018. aug. 29. 08:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!