Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Alaszkai malamut vagy husky...

Alaszkai malamut vagy husky való inkább kisgyerekes helyre?

Figyelt kérdés
Mindig imádtam az ilyen ,,farkasszerű" kutyákat, és amint saját kertes házam lesz, szeretnék ilyet. Hallottam róla, hogy a malamut nem nagyon való gyerekes családhoz, ti mit tudtok erről? És a husky? A tietek hogy viszonyul a gyerekekhez?
2010. jún. 20. 15:30
1 2
 11/19 Akiteki ***** válasza:
100%

Nagyon szívesen válaszolunk a kérdéseidre huskyval és malamuttal kapcsolatban is. Olyanok, akik értenek is hozzá.

Ha érdekel, írj egy levelet az akiteki@gmail.com címre.

A Szánhúzó és Északi Kutyások Klubja vezetősége nevében.

Köszi!

2010. jún. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
61%
Végra valaki aki ért is hozzá, olyan válaszol. Az eddigiek láttán igencsak fogtam a fejemet...
2010. jún. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
76%
Ennyi ökörséget ritkán olvas az ember egy helyen, mint itt a kedves "szakértőktől". Kedves kérdező!! Ha normális információt szeretnél kapni a fajtáról, akkor tényleg a fajtaklubot és a tenyésztőket keresd meg, azt meg, amit itt összehordtak, felejtsd el.
2010. jún. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Akiteki ***** válasza:
77%

Én is, azért nem irok ide nyilvánosan.

Mindenki nagy szagértő, akinek sosem volt hasonló kutyája sem.

2010. jún. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
16:29- rákerestem az oldalra, először szétnézek ott, aztán ha még lesz kérdés, írok, köszönöm szépen=)
2010. jún. 20. 16:50
 16/19 Akiteki ***** válasza:
100%

Helyes, én is köszönöm.

A klub tenyésztői vagy az elnök is szívesen válaszol az érdeklődőknek.

2010. jún. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Azon az oldalon tényleg sok hasznos információt találtam, köszönet érte mégegyszer!
2010. jún. 20. 17:04
 18/19 tundernita válasza:

Kisbabánk/kisgyermekünk van. Biztonságban van-e gyermekünk a Huskynk társaságában?


A Huskyk nagyon szeretik a gyerekeket. De soha sem szabad gyermekünket felügyelet nélkül hagyni semmilyen kutya társaságában. Teljesen mindegy milyen fajta kutyáról van szó. Nagyon elővigyázatosnak kell lennünk. Viszont ragadjunk meg minden alkalmat arra, hogy gyermekünket megismertessük a kutyával. Gyermekünk születése után is szenteljünk elegendő figyelmet a kutyánkra, ne érezze, hogy mellőzve van, hogy már nem olyan fontos a számunkra

2013. okt. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Cintia180 válasza:
Kedves hozza szolok amiket itt ossze hordtok az szamomra hazugsag nekunk 5. alaszkai malamut van mind az osszes imadta a gyerekeket a vilagon soha semmi gond nem volt nekem volt egy komondor kiskoromban meg most van egy samoyed malamutunk mellett mindenki gyereke imado volt csak arra kell figyelni hogy macska ne legyen es hogy nem mindegy milyen kutyaval hozod ossze mert nem minden fajtat kedvelnek pl a 3. Malamutom csak a vizsla nostenyeket szerette anyam meselte meg anno a 4. Malamutom meg inkabb a samoyed fajtat szerette a legjobban de az mindegy volt neki hogy kan vagy nőstény a lényeg hogy ugy kell nevelni hogy az tudja hogy ki a főnök es a keritesre ugyelni mi nem vittük mindig setalni oket mert a nagy udvar is elég volt nekik
2023. márc. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!