Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A nordica husky kennelben...

A nordica husky kennelben komolyan 400 ezer egy kölyök?

Figyelt kérdés
Vagy csak kiállítási célra, kérlek segítsetek hobbi célra kaphatnák pl 150-200 ezer ért? Vagy ugyanúgy 400,vagy pl a kakastavi vagy a chatty eyes kenneleknél kahtatok szerintetek 150-200 ért hobbi célra kutyát?

#husky #szibériai husky #nordica kennel #kakastavi kennel #szánnhuzó kutyák
2018. aug. 5. 22:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Köszi, ezt nem tudtam. Megnéztem, tényleg szépeik a kutyái, biztos sok munka van egy ilyen kennel mögött.

Kérdező, hobbira igazából szerintem mindegy melyik kennelt választod. Írj a tenyésztőknek mikor lesz alom, mennyi egy kölyök stb. Lehet, hogy az egyik helyen csak jövőre terveznek kicsiket, a másikban meg hamarosan lesznek. Kérdés, hogy lesz-e olyan nemű kicsi amilyet szeretnél, akit hobbira is eladnak. Ha nincsenek tenyésztői ambícióid akkor döntsön a szimpátia, vagy akár az ár, a távolság... Mindkét kennel rendben van, rosszul nem választhatsz igazából.

2018. aug. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!