Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Toklász a mancsba. Kienk volt...

Toklász a mancsba. Kienk volt már ilyenbe része?

Figyelt kérdés
A kutyámnak 1 hete toklász ment a lábába, azóta 2 naponta kell visszajárnunk a dokihoz hogy kitudja e szedni. Már 15 ezer ft-ot hagytunk ott. Minden alkalommal 5ezret kér. Nálatok ez menniybe került ? És mennyi ideig kellett visszajárnotok? Kérlek minél többen írjatok,mert kezd az az érzésem lenni hogy csak a doki akar lehúzni. Már teljesen kivagyok, a maradék pénzünk oda ment most is , azt sem tudom holnap miből veszek kaját :( De a drága doki megnyugtatott ha elfogy a pénz,akkor hitelez nekem :S segítsetek mit csináljak?
2010. jún. 18. 18:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Egyel több a "van" bocsesz.
2010. jún. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
A mi kutyánknak egyszer a hallójáratába ment toklász, szegény nagyon visított. Jó pár évvel ezelőtt volt, de úgy emlékszem, hogy a doki 3000-t kért, mi adtunk neki 6000-t, mert éjjel fél 12-kor hajlandó volt segíteni. Keress egy másik dokit szerintem is.
2010. jún. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
téged átvágtak/nak.....nekünk 3000-ért megvolt az egész és ugy volt hogy elmentünk, mikor belement rá félórára és valamivel bekente kért 1500-t és mondta hogy másnap menjünk vissza ,visszamentünk és azt mondta hogy ma kiszedi és 1500-t kért és 2perc alatt kiszedte!!!
2010. jún. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Sürgősen keress egy másik állatorvost! Én is megjártam már. Az első doki azt mondta, hogy kiszedte a toklászt. A kutya két nap múlva is sántított, és dagadt volt a lába. Visszvittem, szerencsére egy másik doki volt ügyeletbe, és azt mondta, hogy meg kell nyitni, hogy ki tudja szedni a toklászt. Kiderült, hogy az első doki nem hogy kiszedte, hanem feljebb tolta! Kb. 15 cm-es vágást kellett csinálni a lábán. Mindezt 15 ezer forintom bánta '95-ben!
2010. jún. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Megvan a toklász :) el sem hiszem :) el is tettem ,hogy emlékezzem rá ez került 20ezer ft-omba
2010. jún. 22. 15:37
 16/16 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy szerencsésen végzödött! :-)

Sok gyógypuszit (és jutifalatot) a betegnek!

2010. jún. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!