Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ruhos kutya kezelese mennyibe...

Ruhos kutya kezelese mennyibe kerul?

Figyelt kérdés
El akarom vinni allatorvoshoz, mert az itthoni kezeles nem hasznalt, csak nem tudom, mennyivel menjek oxa, mert az en penztarcam is veges. Egyszeri alkalommal kikuralja vagy tobb kezeles kell? Kisbabara atterjedhet?
2018. máj. 12. 07:59
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Tunetei: viszketes, kivakarja annak helyen seb. Hullik a szore. Amikor itthon vagyunk, kennelben va, amikor elmegyunk, kiengedjuk. Ket hete rajta volt a mehetnek, kikaparta a kerites aljat es elszokott. Mikor hazajottunk, sebes volt a farka es vakarodzott. Egy napig (ejszaka is beleszamit) voltunk tavol. Eloszor lefurdettuk, kenegettuk betadinnal (orvos sogorom javaslatara) aztan vettuk a neost.. mar vagy 2-3-i kezelesen tul van, ezert kellett varni!! De ugy dontottem, tobb ampullat nem veszek, elviszem allatorvoshoz holnap (holnap van itthon a parom). Velunk nem nagyon erintkezik, csak enni adok neki, meg kezelni is kesztyuben kezeltuk, utana zuhany, ruhak a gepbe 40 fokra. Mint mondtam, kennelben van. Egy eves, fajta tiszta roti. Azt tudom, hogy vizsgalst 2500-3000, szerintem elviszunk egy 20-t, annyi csak eleg..
2018. máj. 12. 10:11
 12/14 anonim ***** válasza:
A tünetek alapján lehet ez sima allergia is. Vidd orvoshoz.
2018. máj. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos, hogy rühes a kutya. Ki állapította ezt meg? Lehet ekcéma, allergia, sőt inkább arra gyanakszom.

Mindenképpen ki kell vizsgáltatni.

2018. máj. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Oks! Holnap el lesz víve, de a hátamra kötve nem tudom :)
2018. máj. 12. 17:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!