Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ruhos kutya kezelese mennyibe...

Ruhos kutya kezelese mennyibe kerul?

Figyelt kérdés
El akarom vinni allatorvoshoz, mert az itthoni kezeles nem hasznalt, csak nem tudom, mennyivel menjek oxa, mert az en penztarcam is veges. Egyszeri alkalommal kikuralja vagy tobb kezeles kell? Kisbabara atterjedhet?
2018. máj. 12. 07:59
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
oda*
2018. máj. 12. 07:59
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A rüh emberre is átterjedhet ezért vidd el minnél elöbb orvoshoz. Nem tudom mennyibe kerül de ha előtte felhívod az orvost és megkérdezed tuti tájékoztat, akár többet is felhívhatsz mert az árak rendelőként eltérhetnek.
2018. máj. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Kisbaba mellett nem vitted még orvoshoz???? Te jó ég, hogy ma már minden idióta szülhet.
2018. máj. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Milyen az a "ruhos" kutya? Ilyennel még nem találkoztam.
2018. máj. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Az interneten azt olvastam, hogy ruhes lehet az ember, es ruhosnek hivjak a kutyat. Egyik ismerosunk allatokkal foglalkozik, az o javaslatara vettunk ampullat, furdetot, az asszisztens elmondasa alapjan kezeltuk. A kutya kennelben van, es nem erintkezik a kisbabaval. Ket hetet adtam magamnak, hogyha esetleg nem mulna, elviszem. Mert elvileg az allatorvos is azt irja fel, amit mi kaptunk a gyogyszertarban..
2018. máj. 12. 08:38
 6/14 A kérdező kommentje:

Neostomosan a neve!

Tobb kezelest kapott mar kezdetleges ruhossegre, de mivel nem latok tenyleges javulast, viszem dokihoz. Az interneten is ezt javasoljak az elejen, de valoszinuleg antibiotikumos kezelesre lesz szukseg.

2018. máj. 12. 08:50
 7/14 anonim ***** válasza:
Szuper hogy 'csak' 2 hetet hagytad szenvedni. Igazan jo gazda vagy...remelem azert a gyereket hamarabb viszed, ha szarul van.
2018. máj. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

-,-

allatorvosok is a neostomosant javasol az orvos is

es nem szenvedni hagytam, hanem megprobaltam kikezelni mivel sokan csinaljak igy, okoska

Valaki esetleg valaszol is a kerdesre, vagy nem? Mert a kerdes az volt, mennyibe kerul egy kezeles. Egyebkent fajtatiszta roti es tobb szaz ezer forintom benne van mar, tehat te csak ne mondd meg nekem, mit hogyan csinaljak..

2018. máj. 12. 09:15
 9/14 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos, hogy rühes. Elég ritkán lesz rühes egy megfelelően tartott kutya.

Az árat pedig ne is várd, hogy belőjék neked. Ahány orvos, annyiféle árképzés.

2018. máj. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A Neostomosan elég jó, de a ha tényleg rühes, akkor az egész udvart, házat, mindent fertőtleníteni kell, amivel csak érintkezett a kutya. Nem egyszerű kiírtani sajnos.

Tényleg annyira eltérőek az árak, hogy legjobb lenne a szokásos állatorvosi rendelőt felhívnod és tőlük érdeklődni.

Biztos, hogy rüh? Egy tiszta környezetben tartott kutya nagyon ritkán fertőződik meg. Nem lehet, hogy valami allergia és azért nem használ a Neostomosan sem?

Mindenképp vidd orvoshoz, mert ha tényleg rüh, vagy egyéb fertőzés, akkor aztán az egész családot kezelhetitek.

2018. máj. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!