Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Francia bulldog vagy Yorkshire...

Francia bulldog vagy Yorkshire terrier? Gyerekek mellé

Figyelt kérdés
2018. máj. 6. 09:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekek hány évesek és mit tudtok nyújtani a kutyának?
2018. máj. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
22%

Mindkettő szereti a gyerekeket!Most hogy a nyár közeledik én a yorkiet ajánlanam,mert a franciak hajlamosak a högutara!Nem sokáig birjak a nagy meleget!

Ja es pl.az én francia bulldogom 5hónaposan 9kg,már!

2018. máj. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
8%

Kis gyerekhez,kisebb méretü kutya dukál!

A bulldogok sokkal nehezebben kezelhetőek mint a yorkik

2018. máj. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Gyerek mellé Yorkit soha! Nem fogjátok tudni megnevelni, és a gyerekkel közös erővel egy idegroncsot csináltok majd belőle, aki mindentől és mindenkitől fél. Gyerek mellé lehetőleg mindig nagyobb testű kutya ajánlott, a Franciák pedig mindenkivel kijönnek.
2018. máj. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
A hármas pedig baromságot ír, a Yorkik és társaik pedig a legkezelhetetlenebb kis görcsök a világon.
2018. máj. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Ez így van a yorki gyerek mellé soha nem ajánlott. Egyrészt igazi kis méregzsák a gyerek rosszul nyúl oda hozzá biztos megharapja neveléstől függetlenül. Másrészt nevelni is igazi kihívás. A francia bulldog viszont olyan mint egy kis dömper nem számít hogy a gyerekek húzzák, vonják nem érdekli. És igaz hogy makacs fajta de szerintem még mindig könnyebb nevelni mint egy yorkit.
2018. máj. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Yorkit is lehet gyerek mellé választani, csak jó tenyésztőtől és nem 30-50 ezer ft-ért szaporítós ideggyengét!!! Több ismerős tart kicsi gyerek mellett yorkit,nincs semmi baj. A lényeg,hogy megfelelően kell nevelni és nem szabad elkényeztetni. Amire sokan hajlamosak kis mérete miatt. Illetve a gyerek is legyen jól nevelt,tehát azt mondod neki,hogy most a kutya pihen, hagyd békén azt értse meg. Folyamatos piszkálást egy kutya sem fogja tolerálni bármekkora méretű.



Bulldog talán gyerek mellé azért lenne jobb,mert magasabb az inger küszöbük, így sokkal több ideig bírják a nyúzást. Persze nyúzást nem szabad hagyni a gyerekeknek. Legyenek a gyerekek kontrollálhatóak.


Viszont nyáron nagyon figyelni kell rájuk,rövid orruk miatt nem szabad túl hajszolni őket,mert könnyen túlhevülnek.


Bármelyik fajta mellett is döntötök. Nagyon fontos,hogy csak is tenyésztőtől vegyetek jó idegrendszerű kutyát, ami 120-250 ezer ft között mozog. De gyerek mellé olcsó kitudja honnan származó kutyát nem kockáztatnék,abból baj is lehet,rossz idegrendszer,túlzott betegeskedés stb.

2018. máj. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7-es 100ezerért vettem francia bulldogot,tenyesztőtöl,ahol az apa többszörös magyar cac győztes,ennyit az árakról!Sokan csöves kutyakat akar ak 200ezerert eladni,mert ezen nyereszkednek
2018. máj. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Annyira sok buta ember van hogy az hihetetlen. Nekünk yorkink van, és a szomszéd kislány rendszeresen játszik vele, egyetlen egyszer nem ugatta/harapta meg, de mégcsak nemis morgott rá. Persze foglalkozni kell vele, de melyik kutyával nem? A francia bulldogot is nagyon szeretem, de a gyerekek valószínüleg játszanának a kutyával, és a francia bulldog elég hamar lefárad (én ezt tapasztaltam) főleg ha nég meleg is van. De amúgy mindkét kutya jó választás, de ha választani kell akkor yorki!:)
2018. máj. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, az egyetlen buta ember itt te vagy. Senki, de az égvilágon senki nem beszélt itt ugatásról, harapásról vagy morgásról. Pontosan az ellenkezőjéről volt szó. :)
2018. máj. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!