Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Diétához valami "szósz"...

Diétához valami "szósz" ízesítésnek?

Figyelt kérdés

Hasmenése van a kutyámnak. Azt mondta az állatorvos, hogy pár napig csak csirkemellet és rizst adjak neki.

Megsütöttem a csirkemellet pár csepp olajban. Azt is hozzátette, hogy a rizst jól főzzem meg taknyosra, mert úgy jobb neki. Viszont, szerintem ott fogja hagyni pár falat után. (még nem próbáltam, később van a vacsi). Esetleg lehet pár csepp valamit rátenni, amitől ízletesebb lenne, ha nem enné meg? Tudom elég fura kérdés, mert csirkemell az egyik legfinomabb, de nekem se szívesen csúszna le szárazon az egész.


2018. ápr. 22. 18:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Nem. A diéta lényege, hogy "száraz" kaja legyen. Nem zsíros, szószos, konzerves. Vagy megeszi, vagy koplal, hasmenésnél/hányásnál nem is nagy gond, szokták javasolni dokik is.
2018. ápr. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként főzni szokták diétánál a csirkemellet, nem olajban sütni.
2018. ápr. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem magadnak főzöl, hanem a kutyának. Neki nem kell ízesíteni, nem kell olajban sütni. Vízben főzd meg. Akkor lesz diétás.
2018. ápr. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Fosós kutyának olajban sült?????
2018. ápr. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

ne susd meg!!!!


Vizben kell a csirket megfozni a rizst jo nyakosra! Nem kell semmi plusz. Ezek nem terhelik a gyomrat.


En ha ilyen volt akkor amiben a csirket foztem le azt ontom a kajara. Eddig mindig megette!!

2018. ápr. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm, igazatok van!

Már fő neki az ő adagja,amit megsütöttem azt meg megesszük mi.

2018. ápr. 22. 19:37
 7/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld jel! Igazatok van!
2018. ápr. 22. 19:39
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Na, megette?

A diéta értelme hogy ne egyen zsírosat, hanem szárazabb kajákat ahogy az egyes is írta.

Az emberek is diétáznak hasmenéskor, ők is pirítóst, száraz kekszet esznek ilyenkor. Azért pár napig adagold neki a rizs csirkemell kombót, nem kell terhelni a kutya beleit.

2018. ápr. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Megette igen :D az utolsó rizsszemet is kinyalta belőle :) párom meg a sütöttet ette meg. Végülis jól járt mindenki :)

Levittem még este vacsi után 2 és fél órával egy extra körre sétálni, hátha kell neki még, sétáltunk másfél órát, és nem volt semmi, szaladgált csak. Pár napig még adom így neki. Azt mondta az orvos, ha 2 napon belül nem csillapodik akkor vár vissza. Remélem minden rendben lesz.

2018. ápr. 23. 00:49
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mégegyszer mindenkinek, hogy a hülyeségemet kikorrigáltátok :) ma már normális széklete volt.
2018. ápr. 23. 13:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!