Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Adhatom mellé ízesítésnek?...

Adhatom mellé ízesítésnek? Gyorsan kérném!

Figyelt kérdés

Adhatom a eukanuba puppy large breed táp mellé :


[link]


ízesítésként a pedigree junior konzervet vagy alutasakos eledelt?


[link]



[link]


2012. aug. 8. 10:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
nyugodtan,bár ha konzervet szeretnél venni,akkor valami magasabb hús tartalmúval pl. Aldiba lehet kapni 1250g-sat 300Ft-ért és 40%-os
2012. aug. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Igen. Bár én a pedigrét már csak elvből sem támogatnám azzal, hogy vásárolok tőlük, de a konzervek 80%-a víz, nem fér el benne túl sok ártalmas anyag, szóval tulajdonképpen mehet.
2012. aug. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

szerintem nyugodtan , én is adtam a kutyámnak amikor kölyök volt havonta 2x-3x kevertem a tápot meg a konzervet :)

én Pro Plan táppal etettem :)

2012. aug. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
mondjuk az én kutyum 12 hetes lesz.. (labrador) és minden nap délbe kapná... csak hogy legyen egy kis finomság a dologban :)
2012. aug. 8. 10:38
 5/20 okoska31 ***** válasza:
inkább csirkefarhátat, nyakat, ilyesmit - vagy más szárnyast kellene. nem ezt a felfújt műszart, ami a táp.
2012. aug. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Én anno egy leveskockát vízben felfőztem (fél kocka - fél liter), elég 2 napra, ízesít és nem is költesz egy vagyont rá a vacak Pedigree-re.
2012. aug. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
39%

Minek?? A kutyák nem emberek, nem gyerekek, természetes állapotukban nincs szükségük a nasira, a finomságra, mivel egyáltalán nem olyan fejlett az ízlelőbimbójuk mint nekünk, ill. nincs is szükségük a változatos élelemre, ha abban minden minden tápanyag benne van.

Azért adni a kutyának ízesítésnek h így jobban eszei/egyáltalán megeszi az adott száraztápot, egyenes út az elkényeztetéshez.

Én nem adnék, már elvből sem.

2012. aug. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

De fejlett hidd el az ízlelőbimbójuk.Legalábbis az Én kutyáimnak biztos is.Mondjuk el is vannak kényeztetve.

Pl:a 4 hós bernáthegyimnek ha csak simán adom a tápot akkor szépen megeszi, de ha kavarok bele kis aszpikos konzervet szinte remeg, ahogy eszik és feláll a gerincénél a szőr úgy ízlik neki.A 3 éves bernáthegyim meg ha maradékot kap nyüszögve eszik úgy ízlik neki.Én ezekkel cáfolnám az előttem szólót.Bár a kutyák nem emberek és nem gyerekek én úgy kezelem Őket és igenis tudják hogy mi az igazán finom!!!!!!!

Amúgy nyugodtan lehet belekeverni ilyen finomságokat mert nagyon szeretik!Jó étvágyat a kutyuskának

2012. aug. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Méghogy nem fejlett az ízlelésük!:) a kutyámnak pontosan megvan, hogy mit szeret és mit nem. Pl a halat nem szereti, nem eszi meg, csirke-marha viszont igen. A zöldségek közül is egyik igen, másik nem. Persze, ha koplaltatom, megeszi mindet, de ha jót akarok neki, olyat adok neki, ami ízlik.
2012. aug. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Akkor kényeztesse mindenki a kutyusát :o))) Az enyém eszik normális tápot, úgy ahogy én szeretném. Ha finnyáskodik, nem kap...ennyi.

A biológusokkal meg nem vitatkozok. Nem én mondom, h nem fejlett hanem ők. A kutyák a szaglásuk alapján "ízlelnek".

2012. aug. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!