Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyát meglehet szerettetni a...

Kutyát meglehet szerettetni a labdázást?

Figyelt kérdés
Aza helyzet, hogy csak akkor hozza vissza, ha kap érte valami jutalomfalatot. De, ha nem, akkor megfogja, és elrohan a labdával, szaval nem azért hozzza vissza, mert ez egy játék, hanem azért, mert kap érte valamit. Meglehet vele értetni, hogy a labdázás az jó?
2010. jún. 9. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy más kutyák hogyan "működnek", de a mi kutyusunk egyszerűen imádja a labdát. Soha nem tanítottuk neki, nem kapott érte jutalmat, azért hozza vissza, mert rájött, hogy csak akkor tud utána szaladni, ha mi eldobjuk neki, tehát vissza hozza! :) Ha meglátja a labdát megszűnik a külvilág. Szerintem az, hogy szereti, vagy megvan benne, vagy nincs.
2010. jún. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%

Ja a mienk is függő:( semmi más nem érdekli.

szerintem ha jutalmazod, simogatással, meg jutifalattal, egy idő után rögzül.És nagyobb kedvel csinálja, mi is megdolgoztunk vele.De szerintem annyira nem jó, hogy labdás lett.

2010. jún. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vegyél madzagos labdát. Azzal, ha visszahozza, huzakodhattok.Tehát érdemes visszahoznia, hiszen játszotok. Aztán lehet két labdát használni. Ha az eldobottat eléd hozza, dobod a másikat. Egy idő után akkor is hozni fogja, ha nem látja a másikat, mert azt hiszi, lesz újabb dobás.
2010. jún. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért szalad vele , mert azt akarja hogy kergesd egy kicsit , játsz vele.Az én kutyám is hasonlóan viselkedik , visszahozzá elém de eltartja a fejét hogy ne bírja kivenni a szájából , de a 2 madzagos labda dolog nálam bevált :)
2010. jún. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja, elrohan vele, és eldugja a labdát. És hiába mondom neki, hogy hol a labda, meg hozd ide, nem érti mről van szó...
2010. jún. 9. 13:55
 6/6 anonim ***** válasza:
ha eldugja, azzal azt jelzi, egyáltalán nem akarja ezt a játékot játszani. Amíg nem működik a dobom, hozza, addig csak akkor legyen labda, ha te és ő van együtt.
2010. jún. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!