Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért hiszi mindenki azt hogy...

Miért hiszi mindenki azt hogy a kau káj stb. Harci kutya?

Figyelt kérdés

Nem értem hiszen benne van a nevébe hogy JUHÁSZ KUTYA

(TUDOM OLYAN NINCS HOGY HARCIKUTYA) csak hogy a régi évszázadba csak pitbull / bulldogok használtak harcra nem JUHÁSZ KUTYÁT


2017. dec. 28. 21:11
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
én még nem hallottam hogy harci kutyának neveznék őket. Max itt németországban vannak a Kangal és hasonló fajták "harci kutya" listán, de nem nevezik őket így.
2017. dec. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Ki az a mindenki?
2017. dec. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hat jo nem mindenki de sokan
2017. dec. 28. 21:17
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem hallottam, hogy harci kutyának nevezték volna őket, de egy dolog biztos. Nem ajánlom senkinek, hogy egy olyan udvarba próbáljon engedély nélkül bejutni, amit egy KÁJ, vagy egy kaukázusi őriz :)
2017. dec. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát azt énse ajánlanám xD ;D
2017. dec. 28. 21:30
 6/10 A kérdező kommentje:
Amugy a kau vagy a káj ennyire határozott bátor kutyafajta???
2017. dec. 28. 21:32
 7/10 anonim ***** válasza:
Eredetileg igen, magabiztos, kemény, bátor volt, illetve akikkel az eredeti munkát csinálják most is, azok ilyenek. De a küllem meg hobbi vonalak már nem ilyenek.
2017. dec. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Amikor kifejezetten azt kérdezted, hogy ezek megeszik-e reggelire a pitbullt, akkor az volt a válasz, hogy bár nem harci kutyák, de igen, gond nélkül szétkapják, ahogy akár a komondor is.

De ettől még nem lesz harci kutya, csak a súlycsoport más. Ahogy egy verekedős, kemény kötésű 7 éves elsős se tud lenyomni egy 190 magas testépítőt, akkor se, ha az nem harcművész...

2017. dec. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Oké de a pit amugy nem 10 kg hanem 30 és szerintem ritka esetbe a pit nyer :) de koszi a valaszokat
2017. dec. 29. 00:51
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Fannika, már kaptál választ és jó tanácsot. Az ostoba kérdések helyett inkább figyelj jobban nyelvtan órán!
2017. dec. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!