Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Spanielbol jo agilitys kutya...

Spanielbol jo agilitys kutya lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Van egy kan angol cocker spanielem, 4 es fel eves. Mozgekony, okos kutya. Regebben ugrottam vele, de csak kicsiket. Ul, labhoz, fekszik szavakat nem igazan tudja. Az ult regebben tanitgattam neki, nem igazan sikerult... De szerintem en csinaltam rosszul.



2017. dec. 28. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Há előszőr is meg kéne az alap dolgokat tanítani a kutyának anélkül semmilyen sport nem fog menni. Hobby szinten alkalmas agilityre, de nagy eredményeket nem szabad várni rőle.
2017. dec. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem egy spániellel fogsz agility versenyeket nyerni. Keresőkutyának, dummyt keresni, alap vadászkutya tanfolyam, apportírozás - inkább ilyeneket próbálj vele.
2017. dec. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Vannak agilitys spánielek, a tied lehet A3-ig már nem fog jutni, de hobbiból miért ne sportolhatna. Ha mozgékony, jól motiválható és egészséges a kutya, lehet vele agilityzni. Minimum ülést és helyben maradást érdemes neki előbb megtanítani, ehhez előbb ha otthon nem megy, kutyaiskola javasolt.
2017. dec. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!