Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van az, hogy ja valaki...

Miért van az, hogy ja valaki megtudja hogy nem szeretem a kutyákat, akkor sokszor már azonnal azt feltételezi hogy állatkínzó vagyok vagy nem érdekel az állatvédelem?

Figyelt kérdés
Egy kutyának sem akarom a szenvedését, egy állatot sem tudnék bántani, én vegetáriánus vagyok, azonban nem szeretem a kutyákat. idegesít a természetük, az ugatásuk, nagyon zavar. büdös a szaguk. Én így érzek. Más a macskát vagy a tengeri malacot nem szereti, de mégis én vagyok az állatkínzó.
2017. szept. 30. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Nem az a bajuk (legalábbis a magam nevében beszélve nem az a bajom) hogy nem szereted a kutyákat, hanem hogyha hangoztatod, vagy megjegyzed. Ez kivált az emberek többségéből egy ellenérzetet, hiszen az emberek nagy része szereti a kutyákat, te pedig nem szereted amit ők szeretnek és hangoztatod is, ez ellenszenvessé tehet a szemükben.


Nem kell hangoztatni és nem lesz ilyen problémád.

2017. szept. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
csak annyira hangoztatom mint az akitől ha megkérdezik hogy nem szeretne e macskát, akkor megmondja hogy nem szereti a macskákat. sosem mondtam csak úgy ezt el, csak ha ráma akrták tukmálni vagy megkérdezték miért nem tartok kutyát. Akkor sem részletesen, de tudod hogy mit szoktak? Mondom hogy nem szeretem. Erre : Mi az hogy nem szereted? Hogy lehet nem szeretni? És csak ilyenkor mondom el miért.
2017. szept. 30. 18:19
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Túlreagálod... Sokan nem szeretik a kutyákat, nem vagy egyedül. Mondjuk nekem is megvan a véleményem az ilyen "emberekről", de nem hangoztatom :)
2017. szept. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2017. szept. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
88%

Azért, mert hülyeségeket beszélsz. Normális, tehát jól nevelt, jól táplált, egészséges fizikumú kutya NEM ordít bele a vakvilágba és NEM büdös. Nyilván te sem örülnél annak, ha ismeretlenül / közvetetten azzal vádolnának, hogy rosszul neveled vagy rosszul tartod a hőn szeretett háziállatodat.


A kutyatermészetről nem lehet mit mondani: amíg nem látsz bele egy kutya és egy gazdi életébe aktívan, addig fogalmad sincs arról, hogy mennyi munka van abban, hogy egy kutya élhetően viselkedjen.

Ez kb. olyan, minthogy a macska a helyhez kötődik, nem is szereti a gazdáját és nem lehet semmire se megtanítani: aki ismer személyesen egy-két normális cica-gazdi párost, azt tudja, hogy nettó marhaság. Szóval tájékozódni kéne, mielőtt ítélkezel.


Persze az se normális, aki emiatt állatkínzónak nevez.

2017. szept. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!