Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Árt-e a menhelyes labrador...

Árt-e a menhelyes labrador kutyámnak, ha átmenetileg gyenge minőségű Tescos kaját tudok csak neki venni?

Figyelt kérdés
2017. aug. 23. 15:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
Árt ám bizony. Mennyi az az átmenetileg? És milyen okból tudod most csak azt a ipari hulladékot venni?
2017. aug. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Én akkor inkább adnék rizst, húst, zöldséget.
2017. aug. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
28%
Árt, de legalább megmentetted, nem altatták el...
2017. aug. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Ha spórolni kell, akkor farhát+tészta v. rizs+zöldségek kombinációt főzz neki.


Ha ragaszkodsz a száraztápokhoz, akkor se Tescosat vegyél, hanem valami normálisabb márkának a "gagyibb, gazdaságos" változatát. Szerintem.


Mennyit szánnál rá? (Ft/kg)

2017. aug. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Az egyik legjobb összetevőjű táp az olcsók közül:


[link]


Ennek sajnos nem találtam meg a pontos összetevőit, de biztató, hogy bárányos, érzékenyebb kutyának is megfelel talán. A fehérje és zsír is magasabb lehet benne, mint egy tescosban, plusz jók a vélemények:


[link]


Vagy a sokak által kedvelt Josera esetleg, ha ezt még megengedheted anyagilag:


[link]


(A legkedvezőbb árfekvésű áruházak ajánlatait ollóztam össze.)

Ezek a legolcsóbbak közül azok, amelyek szerintem még adható kategóriába esnek összetevőjüket tekintve. De valóban, egy rizs-nyesedékhús, csirkeaprólék-belsőség, zöldség menüvel talán jobban is járna a kutya, akkor legalább nem adtál neki gabonát, ízfokozót, tartósító -és színezőszereket.

Ha gond a pepecselés, akkor meg a fent felsoroltak közül esetleg valamelyik táp.

2017. aug. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az Acc-ot javítanám, itt olcsóbb /plusz a márkából találhatsz más ízesítésű tápokat is az oldalon/

[link]

2017. aug. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Eddig Orijent kapott, a menhelyen is ipari hulladékot evett előtte, csak én anyagilag megszorultam és kb 1 hétig enné csak ezt, mert ha megyek a páromhoz kérek tőle kutyatápra valót (tudja, hogy a kutya nekem a minden)
2017. aug. 23. 21:13
 8/11 anonim ***** válasza:
1 hét nem téma, ennyitől nem lesz semmi baja, ha amúgy meg mindig ilyen prémium tápot kap... :)
2017. aug. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Minek neked kutya ha nem telik rá? Ez most csak egy táp, de ha gyógyszer, mütét kell neki, meghal, mert nincs pénzed? - ugyanis százezret senki nem fog csak ugy odaadni a kutyád kezelésére.
2017. aug. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Telik rá, csak hadd ne az én hibám legyen, hogy a lábam tönkre ment és nem tudok két munkahelyen dolgozni, mert az orvos nem engedi, mert a térdem jó úton van ahhoz, hogy teljesen tönkre menjen.
2017. aug. 24. 08:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!