Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem pisil és kakil a...

Miért nem pisil és kakil a kutyám?

Figyelt kérdés
Na reggel elütötte egy autó a kutyámat és azóta nem pisilt és nem kakilt.
2010. máj. 22. 19:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
ORVOSNÁL VOLTÁL VELE???? Aztak.rva....
2010. máj. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%
Mert nem vitted el az orvoshoz de agyas... -.-" Itt senki nem fogja fel hogy nem orvosok vagyunk akikkel meg lehet spórolni az igazit?
2010. máj. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
Vidd el állatorvoshoz! Valószínű valami belső sérülés.
2010. máj. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
Plussz még sokkot is kaphatott.
2010. máj. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Természetesem voltam állatkórházban két röntgent csináltak róla és szerencsére nem tört el semmije. a szalagok szem szakattak el. kapott fájdalom csillapított és gyógyszert is. Csak kicsit aggódom mert azóta nem pisilt pedig kézben levittem az udvara. de semmi.
2010. máj. 22. 19:45
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát akkor gondolom mondta a doki, hogy figyeld mitörténik vele.. Ha még holnap reggelig sem javul a helyzet, vidd vissza!
2010. máj. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy még sokkhatás alatt van.
2010. máj. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az lehet mert még remeg is de ha cirógatom és megölelgetem akkor megnyugszik és alszik is. ha holnap se pisil akkor vissza viszem. csak azért gondoltam hogy lehet kakálnia kellet még reggel mikor röntgenezték és a lábait kikötözték akkor állandóan bepukizott, de lehet csak izgult azért pukizott.
2010. máj. 22. 20:10
 9/11 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem: mennyi idős a kutyus? S az elütés alatt mit értesz, "mennyire" ütötte el az autó? Tudom bután hangzik a kérdés, de talán érthető....
2010. máj. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem még mindig a baleset hatása,nagyon megijedt. Eszik? Iszik? Ha holnapig semmi akkor vidd vissza.
2010. máj. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!