Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet nagy testű kutyát...

Hogy lehet nagy testű kutyát autóban szállítani? Törvény érdekel az, hogy csak ketrecben?

Figyelt kérdés
A negatív válaszok kíméljenek.
2008. okt. 18. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nincs rá törvény, de legjobb hátul. Létezik kutyabiztonsági-öv is, nem csupán izgága kutya megfékezésére, habem hogy esetleges baleset esetén ne repüljön ki az autóból.

Én a német-juhászomat régebben a hátsó ülésre fektettem, de mióta "puttonyos" autónk van, azóta ott utazik és szereti. Sok kutya jól elvan ketrecben, az anyém sose csípte, próbáltuk azt is.

Remélem, segítettem valamit.

2008. okt. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én az Auchanban láttam olyan "kutyapokróc" szerű valamit, amit a hátsó ülésre lehet rögzíteni úgy, hogy az első ülések háttámlájára is fixálod. Ez azért jó, mert, ha fékezel, a kutyus nem esik be a két ülés közé.
2008. okt. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A ketrec mindenki számára is legbiztonságosabb megoldás!
2008. nov. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!