Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol találhatnék/szerezhetnék...

Hol találhatnék/szerezhetnék újszülött-1hetes korú kiskutyát?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék magam felnevelni egy pici kis kutyát. Aki segítségre szorul, mondjuk ki van rakva az útra vagy elhagyta az anyukája és befogadókat keresnek újszülött kiskutyáknak stb. Baba korától gondoskodnék róla és nagyon vigyáznék rá. Bármilyen keverék kutya jó lenne nekem, arany életet biztosítanék neki élete végéig.

Hol találhatnék ilyen esetet?

Légyszi normális válaszokat. Előre is köszönöm a segítséget.


(Volt már kutyám, menhelyről, 5 évesen fogadtuk örökbe, nagyon jól volt tartva és nagyon szerettem.)



2017. jún. 17. 18:01
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Mert nagyon jó érzés lenne segíteni ilyen módon, hogy elhagyott kutyababát fogadok be és nevelek fel magam. Nem érezném nyűgnek, szeretném egyszer megtapasztalni milyen ez.
2017. jún. 18. 11:36
 12/20 A kérdező kommentje:
Meg mert tudom, hogy vannak ilyenek, amikor nincs anya kutya és be kell vkinek vállalni őket legalább ideiglenesbe, de én örökre szeretném.
2017. jún. 18. 11:37
 13/20 A kérdező kommentje:
Jó érzéssel tölt el, ha tudok segíteni állatokon, gyerekkoromban mindig hazavittem a kóbor állatokat, meggyógyítottam, gazdit kerestem nekik.
2017. jún. 18. 11:39
 14/20 anonim ***** válasza:
58%

Te kb 10 éves vagy!

Felnőtt munkába vagy iskolába járó embernek 2 óránkéntu etetés stb.nem az álma!

Segíts nagyobb kutyáknak!

Menhelyen se adnak ki 1 hetes babákat max dajka kutya mellé!

2017. jún. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy hülyének fogtok nézni, már arra is számítottam, hogy azt mondjátok szüljrk gyereket, mert ilyet is kaptam már. 23 éves vagyok egyébként.

Kár is volt írnom, nem értitek ti ezt ..

2017. jún. 19. 14:33
 16/20 anonim ***** válasza:
Igazad van. Valóban nem értjük, hogy miért nem jó neked egy önállóan enni tudó, önellátóbb 8 hetes kutya, ami egy felnőtt kutyától megtanulta az alapvető viselkedési normákat.
2017. jún. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Merre vagy helyileg?

Akik írják a sok sületlenséget, fogalmuk nincs az állatvédelem helyzetéről.

Évek óta cumisokat mentek,nem jut mindenkinek anyakutya.

a menhelyen nemhogy kiadják, könyörögnek,hogy valaki vállalja be őket, mert ott ez nem kivitelezhető.

Amire fel kell készülni, az az, hogy cefet meló, és hiába teszel meg mindent, benne van a pakliban a halál,mindig. Kell elhivatottság,pénz ( mert az olcsó tápszerrel nem fogod tudni felnevelni ) , és egy mindig rendelkezésre álló orvos.

Ha ez mind megvan, és komolyan gondolod, írj privit, beszéljünk. Több menhely és gyepi van, akiktől hozzám futnak be az ilyen esetek, de korlátozott az én befogadókapacitásom is, hatalmas szükség van mindig emberre.

2017. jún. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen megértésed és segítséged.
2017. jún. 22. 14:01
 19/20 anonim ***** válasza:
8 hetes koráig az anyja mellett van a helye. 1 hetes az még nagyon kicsi.
2017. aug. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Sikerült kutyát találni?
2017. aug. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!