Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A havanese kutyusoknak teljese...

A havanese kutyusoknak teljesen le szokták vágni a szörét vagy ugyhagyák ahogy van hosszu szörüként?

Figyelt kérdés
2010. máj. 15. 20:17
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszát végre egy normális ember
2010. máj. 16. 14:45
 12/19 anonim ***** válasza:
A többi kérdésedre is válaszoltak normálisan. Igen sajnos van aki kicsit kevésbé kulturált módon. Még fiatal vagy, tapasztaltan, ezzel nincsen baj, egyszer mindent elkel kezdni, a szakemberek sem születtek annak. Te arra figyelj hogy ha már többen mondják ugyanazt akkor biztos ott van az igazság. Elég szomorú hogy egyesek rögtön agresszíven hurrognak de őket is meglehet érteni. Tudod annyi sok szaporító van, és miattuk annyi sok szenvedő állat, és olyan rossz hogy nem tehetünk semmit. De te vagy a jövő, ha a fiatalokkal sikerül megértetnünk mért nem jó a szaporítás akkor csak elkezd majd csökkenni a kidobott kutyák száma.
2010. máj. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
oké jo hogy többen mondják de tök hüjeségeket meg ha én szaporitani akarom akor is én saját célra gondoltam de ök nem értik meg ezt meg olyanba mit szolnak bele hogy irok meg mindenbe én gy kérdést tetem fel és nem monta nekik senki hogy teljesen másra válaszoljanak na mindegy én ezt az oldalt szarnak tartom márt bocsi de nem segitenek ha csak oltogatni tudnak .meg mért nem tarthat valaki olyan kutyát ami ugyan ugy meg vett csak nincs tk ve ez olyan nagy baj nem is erre a kérdésre montam most ezeket hanem fel tetem hogy ha szeretném pároztatni a kutyám akor mi a fel téátele de ök másrol beszélnek meg csak hurogni tuidnak
2010. máj. 16. 15:05
 14/19 anonim ***** válasza:

Voltál menhelyen, láttad a sok szomorú kutya szemet. Másfél millió ilyen szempárt birtokló kutyus van Magyarországon, akiknek nincs gazdájuk.

Minél több kutya születik, annál kevesebb menhelyes kutyának van esélye gazdára találni.

Ha csak egy csöppet is megérted ezt az összefüggést, akkor nem szaporítod az ismeretlen eredetű, ki tudja, milyen genetikai állománnyal rendelkező kutyádat.

2010. máj. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
montam márt nem szaporitom!! mondjuk elejinte ugy volt de mégsem. na de hagyukl nem érdekel ez a oldal mert legtöbb hüjeség amit kérdést néhányat fel tettem oda is olyan hüjeségeket irtak hogy nem érdekel semmi ,el viszem szakemberhez és töle kérek tanácsot
2010. máj. 16. 15:22
 16/19 anonim ***** válasza:
Az hogy van néhány hurrogó ember még nem jelenti hogy a többi nem akar segíteni. Van jó néhány aki szépen írta a választ, legalább rájuk hallgass. És természetesen nem azt mondjuk hogy a tk nélküli kutya nem jó, ha nem hogy a tk nélküli kutya nagy eséllyel beteg vagy keverék vagy mindkettő lesz, és ez bizony a gazdinak a legrosszabb mikor 4-5 évesen rájön hogy a kutyája milyen beteg és most végig kell szenvedni vele az kezeléseket. na meg aztán ha megveszed a szaporítótól a kiskutyát, akkor azzal támogatod őt, és akkor rögtön készíti a következő almot ésígytovább. Amíg van vevő a kutyákra, addig a szaporító szaporít, és egyre több kutya végzi folyóba dobva, zsákba kötve, úton szétlapítva, autó után kötve. Nincs olyan hogy csak egy álom, megy csak hobby célra. És én most tényleg türelemmel és segítő szándékkel írom neked, mert egyszer én is voltam túlbuzgó kutya imádó, és én is folyton kölyköket akartam, amíg rá nem jöttem milyen ostoba, felelőtlen dolog ez.
2010. máj. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
ezt én is belátom de halgatok én azokra akik szépen irják le de ha az egyik ezt mondja a másik azt akor minek halgasak?am meg nem vagyok szaporito nem vagyok tenyésztö és nem is akarok az lennni.de ha nincs tk ve attol nem bisztosan hogy keverék vagy beteg.mert régen volt egy bolognesém de az má nagyonm régen és ö nekisem volt tk de a szüleinek se volt csak a szülei szüleinek és még se volt semi baja 23 évig élt
2010. máj. 16. 16:00
 18/19 A kérdező kommentje:
és soha nem vettünk szaporitotol hanem 60 ezerért vettük de nem kell feltétlen 100-25 ezerért meg vennem am tenyésztötöl vettük mi is
2010. máj. 16. 16:03
 19/19 A kérdező kommentje:
amit meg be fogadtunk az is faj tiszta mert szakorvos állapitotta meg
2010. máj. 16. 16:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!