Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a jobb tap? Brit...

Melyik a jobb tap? Brit prémium, royal médium, josera fesztivál?

Figyelt kérdés
Sziasztok ne ár-érték arányban nézzétek kérlek az nem érdekel. Csak objektíven. Melyik az amit jo szívvel adnatok a kutyatoknak az árától függetlenül? Esetleg ha valamelyikkel van tapasztalat azt is szívesen fogadom.

#Brit Premium #Royal canin médium #josera fesztivál
2017. márc. 15. 14:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok. Örülök, hogy tudtam segíteni. Semmi baj, hogy félre nyomtál. A pontozâs nem igazán érdekel, mert tudom, hogy ezen az oldalon nagyon felkapták a Britet, rengetegen Istenítik, de én nem tartom jónak. Szóval a lepontozásra számítottam :D , de nem igazán izgatnak az ész nélkül pontozgatók akik válaszolni, segíteni nem tudnak, csak pontozzák le az olyanokat akik nem azt ajánlják amivel ők etetnek.


Ajánlok is tápokat:

Első a Lukullus charolais marha & pisztráng

[link]

15 kg-nál 866 ft a kiló ár, ez elég jó.

Összetétel:

Marhahús szárított, őrölt (28%), teljes kiőrlésű rizs (26%), pisztráng szárított, őrölt (6%), hidegen sajtolt repceolaj (5%), szárított tengeri alga, szárított lucerna, rizscsíra, szárított fűszernövények (3,5%), szárított körte (2%), szárított alma (2%), tojáspor, kömény, lenolaj (1,5%), szárított szentjánoskenyér, timföld, kovaföld, szárított moháve jukka (Yucca schidigera), szárított áfonya.

Hidegen sajtolt táp (ha víz éri nem megduzzad, mint egy normál táp, hanem szét"omlik", itt egy összehasonlító videó: [link] )

Gabona és csirke mentes, 34% valódi hústartalommal (már ki van vonva belőle a víz). Jó fenntartó táp.


Szuper még a Farmina N&D low grain

(Az adult mediumot linkelem be)

kutya/szaraz_kutyatap/farmina_low_grain/low_grain/478055#description

Csirke mentes és alacsony gabona tartalmú, nincs benne kukorica. Ennyi gabona nem árt meg, sőt lehet, hogy még hasznos is. Ezt a tápot nagyon dícsérik.

Összetevők:

Csontozott, friss bárány (20%), dehidratált bárányhús (18%), árpa (10%), zab (10%), szárított egész tojás, friss hering, dehidratált hering, állati zsír, halolaj, szárított répapép, növényi rost borsóból, szárított sárgarépa, dehidratált lucernaliszt, inulin, frukto-oligo-szacharidok, mannán-oligo-szacharidok, áfonyapor (0,5%), dehidratált alma, gránátalmapor, szárított édes narancs, spenótpor, psyllium (útifű) (0,3%), ribizlipor, nátrium-klorid, szárított sörélesztő, kurkumagyökér (0,2%), glükózamin, kondroitin-szulfát, körömvirág-kivonat (lutein-forrás).

A hidrotizált és a dehidratált nem ugyanaz. A hidrotizált tápok a rákkeltőek.

12 kg-nál a kiló ár kb. 1200 ft (szerintem ez még nem vészes ár, egy prémium kategóriás tápért)


Markus Mühle Black Angus Adult

[link]

Összetevők:

Szárított és őrölt Black Angus-hús (17,3%), őrölt teljes értékű barnarizs, szárított és őrölt kacshús (9,7%), szárított és őrölt heringhús (6,6%), őrölt köles, őrölt disznóparéj, friss zöld gyógynövéneyek, lenmag, szárított algakeverék, heringolaj, hidegen préselt növényi olajkeverék, cukorrépa-pép, zselatin, száraztőzeg (2%), szárított és őrölt Mojave jukka (Yucca Schidigera), máriatövis-mag, édeskömény-mag, szárított fekete áfonya, tojássárgája-por, kovaföld (1,5%), kagylóhús-kivonat Perna Canaliculus-ból (1,5%), tengeri-kagyló-fehérje Perna Canaliculus-ból (1%), zöld ásványföld.

Ez is hidegen sajtolt táp. Nincs benne se csirke, se hidrotizált fehérje, se kukorica, se búza.

34% valódi hústartalommal,hallal, kacsával, marhával.

15 kg-nál mindössze 1000 ft a kiló ára.


Markus Mühle Szarvas

[link]

Ez is ugyanolyan jó, mint a másik fajtája. Szintén 34% valódi hústartalommal. Hallal, kacsával és szarvassal.


ProPac Ultimates Csirke & Barna rizs

[link]

(Mi ProPacot adunk a kutyának, csak nem ilyet, hanem bárányosat, mert allergiás a csirkére)

Mi szeretjük a ProPacot, aki etet vele az szinte mind jó véleménnyel van róla.

Összetevők:

Csirkehús liszt, barna rizs, fehér rizs, csirke zsír (tokoferol keverékkel tartósítva), rizskorpa, fehérhúsú halliszt, cukorrépapép, borsó, lenmag, tojás, alma, áfonya, sárgarépa, spenót, áfonya rost, vörösáfonya rost, DL-metionin, L-lizin, taurin, yukka, L-karnitin, béta-karotin, vitaminok, ásványi anyagok.

Csirkésnél a 12kg-nál mindössze 1000 ft kilója.


Így hirtelen ennyi jutott eszembe, ha esetleg időközben találok még valami jó tápot azt okvetlenül megírom.

Remélem segítettem :) !

2017. márc. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
* A Farmina N & D Low Grain tápnak ez a linkje: [link] cription
2017. márc. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Koszonom. Es a kutyak nem viszonyulnak furan a nyultap allagu kajakhoz? Mondjuk gondolom erdemes rendelni probacsomagot es kiderul. De jo arban vannak nagyon 🙂
2017. márc. 16. 11:07
 14/16 A kérdező kommentje:

Ja meg meg a tarolasrol lenne egy kérdésem, mert írja hogy rövid szavidős.

Hogyan kell tárolni milyen dobozban? Nem kopik be a legyek? (Egyszer olvastam hogy valakinek kukacos volt a real nature tap amelyik ilyen nyúltap kinézetű)

2017. márc. 16. 11:11
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

a tápot minden esetben az eredeti csomagolásban kell tárolni

azzal együtt esetleg berakhatod táptartó dobozba is

a tápzacskó tetejét zárd le minél jobban, hajtsd be, lényeg, hogy minél kevesebb levegő jusson bele

2017. márc. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi a tápot úgy tároljuk, hogy ugye megveszünk egy zacskó (mondjuk 10 kg-os ) tápot. Ebből 4-5 kg-ot átöntük a táptartó vödörbe (ilyenünk van: [link] ami bent van a házban (mert benti kutyánk van) , ami pedig a zacskóban maradt azt megpróbáljuk légmentesen visszazárni (összegumizzuk, visszahajtjuk, letűzzük) , eddig nekünk még nem volt gondunk.
2017. márc. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!