Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg olyan csúnya a kiskutyám?

Tényleg olyan csúnya a kiskutyám?

Figyelt kérdés

Van egy spitz és pincsi keverék 1 éves lány kiskutyám, viszont mindenki kiröhög amikor mutatom és azt mondják hogy nagyon csúnya. szerintetek is az? :( szerintem nem és nagyon rosszul esik hogy *kicsúfolják* az emberek, mert nagyon kedves és okos.

[link]

[link]

[link]

[link]


2010. máj. 10. 17:40
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyos =)
2010. máj. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon aranyos:)
2010. máj. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:

ÚÚÚ...naggyon cukkiii!!nekem is ilyen kell:D

nincsen csúnya kutya!!

2010. máj. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyos :) És tanuld meg, h nem létezik csúnya kutya!!
2010. máj. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:

Jajj de ari=D

Nem is látszik rajta hogy keverék:)

Aki kinevet az hülye szerintem ennivaló=)

2010. máj. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
kis édes szívtelen ember aki ilyen ember az mondja hogy csúnya. ilyen kutyut én is elfogadnék nagyon ari
2010. máj. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:
jaaaaj olyan arik vagytok :) inkább rátok hallgatok :D amúgy igen, neki is összevissza vannak a fogai és kicsit banzdsi, csak annyi hogy nincs annyira benyomott orra meg lekonyuló füle, de amúgy tiszta pincsi lenne. jaj olyan aranyosak vagytok, köszönöm a kutyusom nevében is :)
2010. máj. 10. 20:49
 38/43 anonim ***** válasza:

Ó, hogy az a #@**&$$# x~~§#*!!!!

Hogy jön valaki ahhoz, hogy más kutyáját fikázza??? Tessék egy kutyában felfedezni az élőlényt, azt nézni, hogy leke van, ragaszkodó, szereti az embereket, barátságos és hűséges! Vagy ha már ezt nem, hát azt, hogy egészséges, szépen csillog és nem koszos, sem nem összeragadt a szőre, jó kondiban van, fürgén mozog, a szeme pedig szép tiszta!

Egy kutyusban nagyon sok szerethető van, még ha valakinek kevéssé tetszik is a külseje, nem szabad ócsárolni, mert ezernyi egyéb, vonzó képessége is lehet - pl. hogy sokkal jobban tud szeretni, mint sok ember.

A kutyusod szerintem nagyon bájos, és biztos vagyok benne, hogy remek társ lehet, és sok örömöt szerez neked.

Ne törődj azzal, hogy mit mond a sok ostoba.

2010. máj. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
nagyon cukkancs nekem is ilyen a feje :)
2010. máj. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon aranyos és szép kutyuska.Az én kutyim is keverék.De tudod a mai világban csak a fajtiszták a "menők".Pedig a keverékek sokszor egészségesebbek is fajtiszta társaiknál.Örüljünk neki!!!!
2010. máj. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!