Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Anya miért nem engedi hogy a...

Anya miért nem engedi hogy a kutya bejöjjön a szobába?

Figyelt kérdés
Anya mióta az eszemet tudom azt mondja hogy a kutya nem való a szobába persze beengedjük a folyosóra meg a konyhába meg a folyosón is aludhatnak de a szobába miért nem jöhetne be mikor nem hullatja a szőrét és még tiszta is ! anyukám nagyon engedékeny sok mindenben de hogy a kutya bejöjjön a szobába szó sem lehet róla azt mondja. 12F

2017. jan. 24. 20:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartja higiénikusnak gondolom.
2017. jan. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert az ő háza és ő dönti el. Majd ha saját lakásod lesz, akkor beengedheted a kutyádat a szobába.
2017. jan. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
35%
Igaza van.
2017. jan. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

Mert így döntött.

A kutyák életében , kiegyensúlyozott viselkedésében fontos szerepet játszanak a szabályok betartatása, és korlátok felállítása.

Édesanyád, falkavezérként, létrehozott egy ilyen korlátot.

Eddig, és ne tovább. Fölösleges a miérten gondolkozni, a döntést meghozta, egy dolgot lehet vele csinálni, tiszteletben tartani.

Neked pedig, aki a kutya szemében szintén fölötte állsz a falkasorrendben, erősítened kell a vezér döntését.


Ez ilyen egyszerű, ez pont az a történet, amiben fölöslegesek az ilyen kérdések.

Ha mélyebb magyarázatot vársz, kérdezd meg édesanyádtól.

Nem mint ha ez a gyakorlatban bármit befolyásolna.

2017. jan. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és igen tiszteletben tartom !
2017. jan. 24. 20:54
 6/10 anonim ***** válasza:

Figyeld meg, pár év és az ágyadban fog aludni :D

Az első kutyámmal úgy kezdtük h csak a kertben, egy külön elkerített részben lehet, ma már délutánonként az ágyamban szunyókál. :)

de a többi ismerősömnél is hasonlóan alakultak a dolgok...

2017. jan. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Te ezt hogy érted el? Én odái jutttam, hogy amikor egyedül vagyok bejöhetnek, ha takarítok..
2017. jan. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
utolsó előtti köszi ! utolsó igen bejöhetnek a konyhába és a folyosóra de a szobába nem és beengedném de a mamám mindig ithol van és elmondaná anyának
2017. jan. 26. 06:27
 9/10 anonim ***** válasza:
ó értem, sajnálom:/
2017. jan. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok úgy gondoltam írok ! Mostmár anya megengedte hogy bejöhessenek a kutyusaim !🙂 Csak nem engedem be a szobába ilyen sáros időbe ! Köszi a válaszokat mindenkinek.
2018. márc. 10. 06:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!