Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tehetek el ment a kutyám?

Mit tehetek el ment a kutyám?

Figyelt kérdés

Szilveszter estéjén a kutyám szeréntem meg ijedt mivel reggelre már nem volt a háznák és elment!😢

Az egész várost be kutattam és sehol! Mit tegyek ugy még nem döklött meg? Remélem ujra láttom..


2017. jan. 2. 11:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%

Első teendő az állatorvosnál bejegyeztetni a chip mellé, hogy elveszett.

Aztán plakátolni. A facén is van elveszett-talált kutyáknak oldala. Oda is felteheted.

2017. jan. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%

˝Nem döglött meg˝

Ha valakit szeretsz,nem írsz róla ilyet...

Érdeklődhetsz állatmenhelyen,facebookon,plakátokkal hirdetheted,és sétálgass a városban.Mást nem lehet tenni.


Plusz.Légy felelős állattartó.Ha tudod,hogy fél a kutyád,miért nem engeded be a házba,vigyázol rá jobban?Vagy legalább a kerítés lenne szökésbiztos.

Előzd meg a bajt legközelebb...

2017. jan. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Semmit sem ér a chipezés, ha az állatorvos nem regisztrálta az országos rendszerbe a chipbeadáskor a tulaj adatait.

Hogy elvégezték-e ezt a (sajnos túl gyakran elmaradó) műveletet, meggyőződhetsz, ha a petvetdata.hu oldalon a Nyilvános keresés ablakban a megfelelő helyre beírod a 15 jegyű chipszámot, és rákeresel.

Ez a keresésre bárkinek lehetősége van, nem csak az orvosnak!

Ha a keresés eredményéből magadra vagy a kutyára ismersz, bízhatsz az előkerülésében.

Ne lepődj meg, adatvédelmi okból nem jelenik meg az összes regisztrációs adat!

És igen, irány a doki, mielőbb jelentsd be a kutyád eltűnését.

2017. jan. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igen is szeretem a kutyám nagyon, de már mindenűtt kerestem, azért kérdeztem meg itt!!

Mult éven nem félt, egyszerűen nem zavarta és most??

2017. jan. 2. 11:39
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Bejelented az eltűnését adatokkal együtt (kutya kora, ivara, fajtája, kinézete, neve, chipszám, eltűnés helye, elérhetőségeid) a helyi menhelyen, gyepmesteri telepen, állatorvosnál.

A facebook-on is tedd ki fotókkal, illetve vannak csoportok, akik az elveszett állatok miatt alakultak, velük is érdemes felvenni a kapcsolatot.

2017. jan. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Merre laksz? Itt vannak régiókra lebontva, akik a talált kutyákkal foglalkoznak:


[link]

2017. jan. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
68%
Miért nem lehet addig őt bevinni a lakásba??
2017. jan. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%
Küldd el nekik az adatokat, képet. Nézd meg a talált kutyák albumjukat hátha... Nem értem miért nem lehet beengedni ilyenkor legalább. [link]
2017. jan. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Buta voltam be ismerem, de pedig meg kötöttem, és el törte a láncot!!😢
2017. jan. 2. 12:05
 10/15 anonim ***** válasza:
93%
Mi is behoztuk, mert kétségbeesetten csaholt, aztán menekült volna a kíméletlen, kegyetlen petárdás gazemberek miatt! Ilyenkor behozzuk a házba. De ez az igazi gond, hogy már 30-án elkezdik, aztán egészen 1-én este 9-ig folytatták, mire valaki kihívta a rendőrséget. Nyálas, hülye idióták voltak "határontúliak". És annak az állatnak piszkitania is kellene, nem pedig napokig bezárva.
2017. jan. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!