Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám selejtes mert nincs...

A kutyám selejtes mert nincs farka?

Figyelt kérdés

Ez volt az utolsó csepp a pohárban! Hogy többek szerintem az én kutyám sajnálnivaló, eltorzul, beteg! Csak mert nincs farka és nem is volt SOSEM!

[link]

[link]

[link]

[link]

Szerintetek ez a kutya úgy néz ki mintha valamiben is hiányt szenvedne, rossz lenne neki hogy nincs farka, vagy hogy beteg és nem teljes értékű lenne? Az ő testvéreinek 5-ből csak kettőnek volt farka! A másik kutyám 3-ból az egyetlen volt akinek van farka. Anyukám most fogadott be egy ilyen keveréket a menhelyről, akinek háromnegyedes farka van, és egyik tesójának sem volt teljes!

Az én kutyám boldog, és gyors, olyan gyors hogy eddig mindenkit lefutott! Volt hogy bírók be akartak szervezni a tenyésztésbe mert fontos tovább vinni ezt az örökletes "dolgot".

És akkor jönnek ezek az elvakult, mániákus emberek és lesajnálják a kutyám? Mégis milyen alapon? Agyon kellett volna ütni amikor kibújuk az anyjából, vagy mi? Nem gondolják a kedves állatvédők, hogy kissé erős túlzásba esnek és nem azzal foglalkoznak amivel valóban kéne? Mert én naponta látok kóbor, harapós kutyákat macskákat, kikötve láncon, éhezve, elletve, elkényeztetve! De nem baj, mert azt legalább elértük, hogy egy kutya farkát ne lehessen levágni! Persze az én kutyámnak ugye nem volt levágva, de ezt nem tudják amikor meglátnak és beszólogatnak nekem, és még akkor is ha megtudják az igazat... Nem kéne egy kicsit visszavenni és józanul gondolkodni? Én is szeretem az állatokat, de ez azért már túlzás és pl én sem szólok be a torz kutyáknak (orr nélküli, görbe fejú, kopasz stb) hogy a gazdájuk önző mert olyan állatot vesz akinek rossz mert hogy neki az tetszik! Ha én azt mondanám azokat tiltsák be mert rossz nekik, akkor persze mindenki nekem esne, pedig nyilvánvaló hogy az nem természetes... Ellenben pl farok nélkül több, egészséges, munkakutya fajta is születik. Nem azért kampányolok hogy milyen jó levágni a kutya farkát, fülét, hanem azért hogy azért gondokozzunk már mielőtt bántjuk a másikat és mérlegeljünk, melyik a fontosabb az állatnak, a farka vagy hogy egyáltalán legyen itt egy normális kutyatartás? Először az alapokat kéne...


2010. máj. 1. 14:18
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
82%
nincs SELEJTES kutya:)
2010. máj. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
37%
Garanciapapír meg van még hozzá?
2010. máj. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Hát pedig... Ez azért már durva... Eddig azt hallgattam, hogy fúj de ciki a keverék kutya, meg h nincs tk, de már a kutyákhoz értő emberek is lenéznek egy ilyenért? Kissé álszálltak az állatvédők...
2010. máj. 1. 14:23
 4/30 A kérdező kommentje:
*el. Az én kutyám nem keverék.
2010. máj. 1. 14:25
 5/30 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyos a mudid. :) Sz@rd le az ilyen hülyéket.
2010. máj. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

A keverék kutyák sokkal,de sokkal okosabbak a faj tisztáknál,mert ez utóbbiak "nagyképűek",érzik h ők nemesek!

Amúgy sztem cuki a kutya...én tudok macskát itt a faluba,neki füle se farka sincs:)Még sem korcsozza le senki!:)

2010. máj. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim válasza:
hmm.hát a kutya cuki de a te fejed érdekes.
2010. máj. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
A képek alapján egy aranyos, életrevaló kutya, úgyhoyg nincs miért szégyenkezni, vagy bármi.
2010. máj. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

De itt most nem arról van szó hogy keverék kutya vagy nem az, hanem hogy szerintem már kissé túlzásokba estek az állításuk szerint állatokat szerető emberek.

Az meg nem érdekel milyen a fejem... Te biztos szépségkirálynő vagy akkor is az ágyból ugrasztanak ki, ha felülről, alulról, akármilyen pillanatban néznek.

2010. máj. 1. 14:29
 10/30 anonim ***** válasza:
nagyon szép mudid van. mi külön kértük a tenyésztőt, hogy lányt szeretnénk, és ha lehet olyat amelyiknek van farka, de nagy az esély, hogy nem lesz neki. akkor ez van:) szeretni fogom így is. amúgy vannak akiknek levágják. na az a lesajnálnivaló.
2010. máj. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!