Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem mennek be a kutyák...

Miért nem mennek be a kutyák a kutyházba?

Figyelt kérdés
2 tacskó kutyusom van, eddig soha nem engedtem be őket a családi házunkba, mert anyukám nem engedi. Már régóta van kuytaházuk, eddig mindig ott aludtak. Mostanában viszont azt vettem észre, hogy bármennyire hideg is van, nem mennek be,inkább előtte kuporognak. Pedig teletettem a házukat pokrócokkal meg az én régi pulcsijaimmal, hátha úgy " otthonosabb" lesz. Félek, hogy amikor bejönnek a mínuszok, megfáznak. Van valami ötletetek, hogyan csalogassam be őket?

2016. nov. 13. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos a tacsik nem a kertbe valóak, főleg nem télen. Nem tudnátok éjjelre beengedni őket?
2016. nov. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már kiskoruk óta kint vannak, nem is fajtiszták. Vidékről hoztuk őket, ott is kint voltak. Anyu nem engedi :(
2016. nov. 13. 16:17
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

Ha fajtatiszták, ha nem ez állatkínzás!

Kis termetű, rövid szőrű kutyák, télen tönkremennek az izületeik, megfáznak.

Az meg, hogy kis koruktól kint vannak szomorú... Olyan, mintha téged kint tartanának a szüleid.

2016. nov. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés, 2. válaszoló.... eddig egyetlen egyszer nem volt semmi bajuk, -10 fokban sem. Egyébként bemehetnének a kazántérre, de ODA SEM AKARNAK.
2016. nov. 13. 18:26
 5/5 anonim ***** válasza:

Próbáld ki, hogy pulcsik, pokrócok helyett szalmát teszel a házukba. A pokróc, pulcsi átnedvesedik, és még rosszabb, mintha nem lenne benne semmi. A szalmát is cserélni kell időnként, ha nagyon nedves lesz, de sokkal jobban szigetel, melegebb lesz tőle, ha belemennek.


Ha eddig bementek a házukba, és most nem, annak lehet valami oka. Más illat? Tisztítószer? Nem tudom, lehet, nem fogsz rájönni.

Én szalmát tennék be nekik. Éjjelre pedig bezárnám őket a kazánházba, ahol melegebb van.

2016. nov. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!