Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem megy vissza a kuksija?

Miért nem megy vissza a kuksija?

Figyelt kérdés

Hosszú útról értünk haza, ivaros idős kutyámmal. Van egy.. "barátnője, a labda", amit rendszeresen meghág, nem dominancia mert az más, hanem szimplán ráizgul..mi fent vagyunk a szobába, akkor is rájön ez a kényszer. Na ma is megjátszott a labdával, és már 1 órája bent van, de kint van a kuksija, illetve nem az egész, hanem az az eleje, ami arra szolgál, hogy összeragadjon a szukával. De közben már 50perce mélyen alszik a kutya, tehát nincs izgalmi állalotban.

Tippek? Reggelig nyilván várok.. de lehet én vagyok hülye, inkább aggódjak, mint ne.. nem volt még ilyen.


2016. szept. 4. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A kutya "kuksijának" nem az eleje szolgál az összeragadásra, hanem a végén a két méretes dudor, ami párzáskor jön elő.

Ha nem fogja holnapra sem teljesen behúzni a nemi szervét,akkor doki.

2016. szept. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Kicsit túlfűtött a kutya, rég ivartalanítani kellett volna, egészségtelen egy állapot :( Holnap tényleg doki, ha nem javul.
2016. szept. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nem javul holnap reggelre azonnal doki!

Berohadhat, elfertőződhet. Ha Hágja a labdát/bármit tiltsátok neki...

2016. szept. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy ivartalanitani kellett volna, de fiatal korában felelőtlen voltam és buta, most meg pár éve, mikor 8éves volt, kiderült, hogy altatni sem biztonságos,mert a szívével van valami, pontosan nem emlékszek mit mondott..fogkő-leszedetés lett volna, csak előtte elkezdett szarul lenni, és úgy derült ki..

Nem hagyott nyugodni éjszaka a dolog, most megnéztem, és szerencsére már minden oké. Mindenesetre inkább megoldom, hogy ne tudjon semmin játszani.

2016. szept. 5. 04:39
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Megoldod, hogy ne tudjon semmin játszani ? Te talán nem nyúlsz magadhoz ?
2016. szept. 5. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
tiltani kell, ha az ivartalanítás nem megoldás. de már régen le kellett volna szoktatni róla, kölyökkorban... unatkozó kutyák szokták csinálni...
2016. szept. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!