Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha hoznék a kutyusom mellé...

Ha hoznék a kutyusom mellé még egy kutyát akkor jobban tudna játszani?

Figyelt kérdés
Nem nagyon tudunk játszani mert ha kinn vagyunk a mezőn akkor kergetőzne viszon velem nem nagyon akar játszani. Az állatokat meg nem kergetheti. Ha lenne mellette egy másik akkor futkározna? Falun lakok kutya futtató nincs, mások meg nem sétáltatnak kutyát .
2016. aug. 17. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Kergetőzésre nagyon is jó a labdázás meg a frizbizés pl :)
2016. aug. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Új kutyát csak akkor vigyél haza, ha TE akarod, ne a kutyának vidd. Mert az új kutyát is kell tanítani, nevelni, etetni, állatorvoshoz vinni és foglalkozni vele.


Amúgy nincs egy barátod vagy ismerősöd se, akinek van kutyája és el tudnád vinni a kutyád, hogy ott játszanak?

2016. aug. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nincs egy ismerősömbek sem kutyája. Egyébként ga szeretne labdázni vagy frizbizni akkor nem is tettem volna fel a kérdést csak hát nem nagyon érdeklik a játékai. Természetesen tudom hogy a másikat bem a kutyának kell venni alapból is szerettem volna még egy kutyát.
2016. aug. 17. 21:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!