Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Eddig nem lett baja. Vagy...

Eddig nem lett baja. Vagy csak lesz?

Figyelt kérdés

Van egy 3hónapos kutyám (úgy kaptam kb 6napja)

Nem viszem kutyák közelébe sőt bokros területren se.. A lényeg hogy nincs MÉG beoltva...


Elszoktam engedni és mikor hivtak felvettem majd mikor letettem eltűnt..valójába nem hallom is sőt tudom is hol volt hisz mindig oda szokott menni...nah oda elindultam nem.volt messze és látom hogy nála 1hétel idősebb kutyával játszik akinek megvan a 2oltása (tudom mert ismerem a kutyát is meg a gazdit is)


Pont akkor ért oda a.másik gazdi is..neki is elszaladt a kutyája...


A lényeg lesz most baja?eddig csak aludt tegnap hányt ma meg kár kutya baja játszik eszik iszik.


(EZ ALATT VOLT BILÉTA A KUTYÁMOM!)


2016. júl. 8. 07:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Figyelni kell. De ha nincs oltva minek engeded el? Szerintem egyértelmű hogy elengedve úgyis belefut valakibe. Ha hasmenése lesz vagy hányni fog azonnal vidd orvoshoz.
2016. júl. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Összeszedhet olyan betegséget, aminek a lappangási ideje egy hét, tíz nap is lehet akár, úgyhogy a következő hét vízválasztó.
2016. júl. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gondolom megnyugvást keresel,nem valós választ. Lehetetlen megmondani lesz e baja. Kiderül egy héten belül.

Normál környezetben nem olyan mértékű a veszély mint ahogy ilyesztegetik a gazdikat.

A saját kutyámat amíg nem volt beoltva ,pórázon olyan helyekre hordtam ami kutyák állal ritkán látogatott és kobor kutya mentes.

2016. júl. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

6 nap alatt be lehetett volna oltani. Oltasnelkul meg nem szabad kutyat elhozni sehonnan.


Most vgy beteg lesz,vagy nem.

Varsz 1 hetet (de elvihetedorvoshoz ezalatt nyugodtan)

Aztan elkezded az oltasi programot.

Sok sikert.


A bileta miert lenyeg hogy volt e rajta?

2016. júl. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Oltás nélkül utcára/közterületre se viheted ki még. Majd mikor oltani viszed, akkor se pórázon vidd, hanem autóval, vagy kézben. Bárhol összeszedhet bármit, akár te is hazaviheted a cipőd talpán, ehhez nem feltétlen kell másik kutyával találkoznia
2016. júl. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!