Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van valakinek labradorja?

Van valakinek labradorja?

Figyelt kérdés

Mesélj kérlek rola mik a jo és a rossza tulajdonságai?


nekem ivartalanitott szuka kutya. Imádja a gyerekeket iszonyatosan kötödik hozzájuk . Porázon gyönyörüen sétál nem sokat kellett tanítani és az alap vezény szavakra is reagál.

hibája: ásás sajnos nagyon sokat ás pedig sokat sétálunk vele és foglalkozunk vele illetve néha megeszi a kaksiját


2016. júl. 4. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez tipikus labrador és ez a jó. Az baj lenne ha sokat kellett volna nevelni. A kerti kutyáknál az előfordul hogy megeszik az ürüléküket főleg télen amikor megfagy. Az ásásról leszoktatható. Mivel ez egy retriever és az a te területed nem az övé.
2016. júl. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem kan labim van, 5 éves.


Ő is nagyon szereti a gyerekeket, imád játszani bármit, de főleg a labdázni szeret és úszni. Sose fáradt ha sétáról, vagy játékról van szó. Nagyon nyugodt, kertben, lakásban nem tesz kárt soha semmiben.

Hibája: A tiéddel ellentétben utál pórázon sétálni, és nagyon húz. Kutyasuliban sem sikerült leszoktatni erről, kínzó módszereket meg nem akartam alkalmazni nála, szóval feladtam.

2016. júl. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2-es ez a hiba nagyon gáz meg ahogy felfogod. Mit jelent a kínzó módszer?
2016. júl. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kínzó módszer alatt a fojtó nyakörvet gondolom, és az efféle nevelést, mert félteném a kutyát, előbb megfulladna minthogy abbahagyja a húzást. A forgolódós, jutalmazós stb módszerek nem váltak be nála. Többen próbálták már leszoktatni, sikertelenül. Már nem tudok vele mit csinálni, de megszoktam, ígyis elvagyok vele, általában olyan helyre viszem ahol elengedhetem, és nem kell sokat pórázon menni.
2016. júl. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az egy dolog hogy nem szeret és akkor nem is tud. Ha mindig olyan helyet keresel ahol nincs rajta akkor hogy várod hogy megtanuljon pórázon sétálni. Amit te akarsz annak kell érvényesülnie.
2016. júl. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!