Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A labrador kinti kutyus?

A labrador kinti kutyus?

Figyelt kérdés
Lehet kint tartani gmha télen meleg a háza nyáron pedig hűs?
2016. jún. 23. 08:33
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Lehet kint is tartani, de az ideális az a kinti-benti tartás számára.
2016. jún. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Hát éppen nem pusztul bele, de a labrador alapvetően a gazdája mellé való. Ha nem akarod magad mellett tartani, ne válassz olyan fajtát, amelyik ezt igényelné.
2016. jún. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%
Már bocsi, de a kérdező bármilyen fajtát kérdezne, az lenne a válasz, hogy hááát nem pusztul bele, de jobb a kinti-benti, igen van benne valami, DE megfelelő lemozgatás és foglalkozás mellett tudsz neki kinti tartás mellett is boldog életet biztosítani.
2016. jún. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém alapvetően kint van és jól érzi magát. Persze bejöhet a házba. A szőrzete mindenesetre alkalmas arra, hogy kint legyen télen is, én még nem láttam fázni.
2016. jún. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
19%
kinti
2016. jún. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3-as volt. Mi rosszat mondtam, hogy így le kellett pontozni?? Akárhányszor valaki ilyet kérdez tök mind 1 hogy milyen fajta ugyanaz a válasz.. Nekem kinti kutyáim vannak, mert még a szüleimmel élek és ők nem engedik be őket (ha külön költözök benti kutyáim lesznek), de attól még hogy kinti kutyák sok panelkutyánál boldogabb életük van... Kint tartani egy kutyát elegendő foglalkozás mellett nem állatkínzás, mint ahogy ezen az oldalon sokan állítják. Attól nem vagy rosz gazda, hogy egy 40 kilós kutyával nem osztod meg az ágyad és a kanapédat... Egyszer egy neves németjuhászkiképző mondta, hogy egy kutya akkor érzi igazán jól magát ha KUTYAKÉNT kezelik (és ezt most nem feltétlen a kinti/benti tartásra értem, hanem arra, hogy nem kell kisbabaként viselkedni vele)
2016. jún. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Lemozatások meglennének. Egész nap kint lennék vele. Séta napi 4-5 óra usztatások nyáron ez a fajta külön szereti nafyon a vizet. Szombatonként hegyi séta vasárnap pihenés. Simogatás meg ilyesmik. Ez szerintetek így Jó?
2016. jún. 23. 13:14
 8/9 Lily Aldrin 22 ***** válasza:
Nekem kinti-benti kutyáim vannak de például nyáron be sem jönnek estére m jobban szeretnek kint lenni. Szóval szerintem ha foglalkozol vele akkor nyugodtan kint maradhat.
2016. jún. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Napi 4-5 óra séta enyhén sok lesz! Minden nap mehetsz vele sétálni, de egy nap max 1,5 óra séta legyen,az is pórázzal. A Labik hajlamosak túlhajtani magukat főleg ilyen melegben. Azért mégiscsak egy nagytestű kutyáról van szó. Persze lehet póráz nélkül is sétáltatni, de akkor se többet egy óránál. Hétvégente lehet egy nagyobb túrát tenni (2-3 óra), de csak óvatosan! Főleg amíg kölyök, még az egy óra is sok. Amíg nem volt Labim énis azt hittem hogy ezeket nem lehet lefárasztani, pedig nagyon könnyű :) Főleg ha agyi fárasztást is alkalmazol mellé. Teszem hozzá, télen sokkal többet bírnak :P
2016. jún. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!