Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha valaki lakásban tartja a...

Ha valaki lakásban tartja a kutyáját és kölykei születnek, akkor ez hogy működik?

Figyelt kérdés
Hol szüli meg a kölyköket, ha pl. egyébként az ágyban alszik a gazdival. Csinálni kell neki egy kis helyet, ahol szpotathat meg ilyenek? És nem viszi be a kölyköket az ágyba a gazdi mellé? És a kutyapiszok hogy oldható meg? Egyáltalán mit kell ilyenkor tenni? Nagyobb testű kutyára gondolok: Vizsla :)
2008. szept. 26. 08:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Kell neki külön hely, ha nincs szerintem simán az ágyra szülné meg őket :D De a terhesség alatt szerintem érdemes neki a kis vackát megcsinálni, ami a lejobb ha jó tágas és fedett, hogy elbújva érezhesse magát. Jól ki kell bélelni a elletőládát, mert a magzatvíz meg ilyesmik elég tacsakosak. Kutyapiszkot a kicsiknél az anya oldja meg (kinyalogatja őket, megeszi a kakit, stb), de az anyát ugyanúgy le kell vinni napi többször egészségügyi sétára.
2008. szept. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tv-ben láttam róla műsort, el volt nekik kerítve egy nagyobb rész a lakásban, hogy a kicsik ne tudjanak kijönni, és ne piszkoljanak mindenhova - de az anya ki tudjon jönni, ha akar. A kaját és vizet is ebbe a kuckóba kellene tenni. Béleld ki jó puhára, de úgy, hogy ne tudják a falat, padlót tönkretenni a kicsik. Amig szoptat a kutyusod, szerintem úgysem fog éjszakára felmenni az ágyba hozzád, hanem a "gyerekekkel" alszik.

Tündériek lehetnek egyébként:) minden jót nektek!

2008. szept. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
semmiképp ne fialtasd az ágyra mert elhányod magad olyankor jön minden vizelet széklet magzatvíz vér és még sok más ilyen csinálj neki egy helyet ami csak az övé mondjuk egy sarok és kerítsd el és az ellés alatt ne engedd ki onnan mert lehet hogy úgy érzi hogy pisilnie kell és jön egy újabb kölyök és nem jó dolog ha elpotyogtatja a kölyköket
2008. szept. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igaz, még nem vár kicsiket a "lányom" :D de szeretnénk egyszer majd kiskutyákat. El akartunk költözni kertes házba, hogy könnyebb legyen, de nem jött össze. Igy marad a lakásos verzió! Mindenestre megnyugtató, hogy meg lehet oldani az ilyesmit! :) Még egyszer köszi
2008. szept. 26. 10:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!