Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik kutya...

Szerintetek melyik kutya lenne jobb a pug (mopsz) vagy a beagle? (kinti kutya lenne)

Figyelt kérdés
SZerintem a beagle =), de nagyon beleszerettem a mopszokba :D és mi a fontos tudnivaló erről a két kutyafajtáról?
2010. ápr. 11. 18:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
nekem beaglem van kinti kutya. este és reggel kennelbe van de napközben inkább délután kiengedem az udvarra és nagy sétákra viszem.
2010. ápr. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
szerintem bármelyik. a beagle inkább vadászkutyának számít, a mopsz inkább társnak, és szobakutyának.
2010. ápr. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

A begale kertbe való.

A mopsz nem, de iszonyatosan hullik a szőre, rövid kis tüskék és lehetetlen összetakarítani, beleáll a kárpitbam a szőnyegbe.És horkol, szuszog, hörög.

2010. ápr. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
akk a részletesebb leírás a méret inkább közrpesméretű legyen ne legyen nagyo nmozgásigéyne h naponta 3 órát kell vinni sétálni, mert nicns nagy kertünk, ne legyen hipraktív, emrt akertet tönkreteszi =) és az nem kéne :D . házörző azért legyen, de semi több nem kell csak házikutyának akarom egy nagyon jóbarátnak, aki intelligens megnevelhető és azért nem ugat meg midnn embert és morog rá, egyben nem, is megy oda minden emberhez h hozzádörgölőzzön. Minden agresszivirtástól mentes :D .
2010. ápr. 13. 20:10
 15/20 A kérdező kommentje:
jah és nicns túl sok időm otthon azért nem tom órahosszákra elvinni sétálni csak napi 1 max. 2 óra.
2010. ápr. 13. 20:11
 16/20 anonim ***** válasza:

Beaglet semmiképpen ne válassz! Nekem két beaglem van, télen nem birnák kint a nagy hidegeket ezért télen mindig bejönnek. Ha nincs rá időd akkor ne válaszd ezt a fajtát,mivel egész napos felügyelet kell nekik!

Mopsz társasági kutya, szobacirkáló egyszóval.

Sheltie is olyan mint a beagle, egész napos figyelem és rengeteg mozgatás kell nekik (nem csoda, hogy a fajtaleirásban ott van, hogy az agility mini bajnoka!)


Én a helyedbe elmennék egy menhelyre ott tuti találsz magadnak helyes kutyust aki minden kiváncságodnak megfelel!

2010. ápr. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
vegyél egy doberman-t az kintre éppen megfelel védi a házat hűséges a gazdihoz mellette okos és inteligens kutya tehát könnyen tanítható...nekem 2 ő is van :)
2010. ápr. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Németjuhász?
2010. ápr. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Menj el a TESCO-ba és vegyél magadnak egy közép méretü plüsskutyát! Azzal nem is kell foglalkozni, könnyen tanul nem kell költeni rá és nincs vele gond!
2010. ápr. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
ennél okosabb ötletet még életembe nem hallottam -.-" agyas. -.-"
2010. ápr. 13. 20:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!