Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Palotapincsinek fájdalomcsilla...

Palotapincsinek fájdalomcsillapító?

Figyelt kérdés

Tegnap este elvittük az állatorvoshoz a szuka palptapincsinket, azzal a gyanúval, hogy begyulladt a méhe, mivel ugyanúgy viselkedett mint anno spánielünk a műtét előtt. Elmentünk, doki azt mondta hogy a bűzmirigye van begyulladva. Kinyomta éa adott neki kettő szurit. Azt mondta jobban kell, hogy legyen tőle. Este jobban is volt. Ma ugyanolyan mint tegnap. Nyűszít szegénykém, sír és nyalogatja meg húzza magát.

Mit csináljak?

Este vigyem vissza az állatorvoshoz? Csak akkor rendel sajnos :/

Vagy adhatok neki valami fájdalom/gyulladascsokkentot? Valami nagyon pici darabot esetleg??????

Elore is koszi a valaszt! :)



2016. ápr. 20. 11:13
 1/4 anonim válasza:

Elméletileg ugyanolyan gyógyszereket kapnak mint mi, de szerintem addig ne adj neki inkább semmit, amíg az állatorvossal nem beszéltél.

Hívd fel telefonon, és kérdezd meg mit csinálj? Mindenképp vidd vissza.

2016. ápr. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vidd el állatorvoshoz. Egyébként meg a fájdalom vagy gyulladáscsökkentő szart sem fog érni, ha valóban méhgyulladása van, és különben is, előírás szerint lehet nekik adni, ha az orvos beleegyezik!
2016. ápr. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mondom tegnap voltunk az állatorvosnál. Azt mondta, hogy nem méhgyulladás.

Csak ugye folyamatosan húzza a fenekét, azzal dörgöli és gondolom jobban elfertőzik. Ezért gyógyul lassabban.

Egész nap figyeltem rá, hogy ne piszkálja.Így most estére már virgonckodik és most vidám. A székletére lennék kíváncsi, hogy egyáltalán volt-e már neki a mai nap. Bűzmirígy gyulladással nem tudom mennyire fog neki menni. :/

Amugy délelőtt felhívtam a dokit, azt mondta hogy ha este is szűkölni fog akkor vigyem vissza. De én úgy látom, hogy kezd javulni. :)

2016. ápr. 20. 19:08
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm a válaszokat! :)
2016. ápr. 20. 19:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!