Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mért akar a szuka kutyám...

Mért akar a szuka kutyám "meghágni"? Főleg este, ha leguggolok, de volt h kint aludtam volna hálózsákban és akkor a lábamnak esett neki.

Figyelt kérdés
Csak velem csinálja ezt a családból, bár csak én szoktam kint aludni pl., de múltkor csak kint voltam, leguggoltam és már kapott is az alkalmon. Hogyan szoktassam le? Ha agresszívebben rászólok, akkor elmegy kis időre, de utána újra kezdi.
2016. márc. 26. 22:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
10, Nem hiszem, hanem tudom. Ahogy sok más valamire való kutyatulaj is tudja, hogy melyik viselkedés mit jelent egy kutyánál. És én itt lezártam, van akivel nem érdemes vitázni, mert úgysem fogja fel. Ha felfognátok, nem lenne ennyi félrenevelt ostoba kutya.
2020. aug. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Így van! Ha felfognátok, de nem fogjátok soha...
2020. aug. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!