Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mért akar a szuka kutyám...

Mért akar a szuka kutyám "meghágni"? Főleg este, ha leguggolok, de volt h kint aludtam volna hálózsákban és akkor a lábamnak esett neki.

Figyelt kérdés
Csak velem csinálja ezt a családból, bár csak én szoktam kint aludni pl., de múltkor csak kint voltam, leguggoltam és már kapott is az alkalmon. Hogyan szoktassam le? Ha agresszívebben rászólok, akkor elmegy kis időre, de utána újra kezdi.
2016. márc. 26. 22:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%

Hát pedig kapd el, mert ez azt jelenti, hogy szerinte ő a főnök (és ezek szerint csak veled csinálja, tehát te vagy az utolsó a családban).

A meghágással a dominanciáját fejezi ki.

Ne agresszívan, hanem határozottan tiltsd.

2016. márc. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez a dominancia jele. azért akar meghágni, mert a rangsorban alatta állsz.

Nem ártana némi határozottságot mutatnod felé, mert úgy tűnik nem tisztel.

2016. márc. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Bizony, ezzel fejezi ki feléd, hogy ő a főnök, nem te. A legközelebbi ilyen alkalomnál azonnal tiltsd, kapd el hátulról a nyakát, és nyomd a földre, tartsd így amíg le nem nyugszik. Ez nem kegyetlenség, nem bántod vele, egyszerűen megmutatod neki, hogy marhára téved, mert te vagy a falkavezér. Esetleg oldalról kapd el a pofiját, és úgy tiltsd, így megy ez a falkában is.
2016. márc. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi hülyét! Az enyém is ezt csinálja amivel lehet. Baszhatnékja van. Ennyi.
2020. aug. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
4 Az anyád valagát! Kicsit olvass már a témában, mielőtt ökörséget írsz!
2020. aug. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
5. A tiedét! Leszarom mit olvastál, ha velem csinálja b+! Hagy tudjam már jobban, hogy le vagyok-e dominálva gci!
2020. aug. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6 Te, egy nyomorult vagy! Proli tuskó.
2020. aug. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7 Te vagy az b+! Engem nem dominál a kutyám, pedig nem nyomkodom a földhöz mint te majom!
2020. aug. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8, Azt hiszed káromkodással nagyfiú/nagylány leszel, esetleg ezzel kívánod nyomatékosítani a mondanivalódat? Csak mert attól még nem lesz igazad.


A kutyák ha párzó mozdulatot tesznek az emberre, az MINDEN ESETBEN a dominancia jele. És ez tény.

2020. aug. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
AZ A TÉNY AMIT ÉN ÍRTAM. AZ, hogy te MÁSNAK HISZEL, AZ NEM TÉNY.
2020. aug. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!