Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó az Alpha-Zoo kisállatbolt?

Jó az Alpha-Zoo kisállatbolt?

Figyelt kérdés
csak mert voltam ott két üzletükben is dohány utca meg fressnapf és sokkal jobbnak érzem ,olcsobb nagyobb a választék!
2010. ápr. 4. 15:59
 1/4 Akiteki ***** válasza:
Abba menj, amelyik tetszik. Ha az egyikben nem kapsz mondjuk rózsaszín strasszos nyakörvet, akkor próbáld meg a másikban.
2010. ápr. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
amstaffon az kemény lenne:-)
2010. ápr. 4. 18:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Én gyűlölöm a Fressnapf-ot, mert drága, állandóan készlethiány van és persze mindig pont abból, ami kéne. Ráadásul az eladók is akkora bunkók, hogy főként miattuk már csak akkor megyek oda, ha nagyon muszáj.

Az Alpha-Zoo pont az ellentéte, nagyon kedvesek, nagyon jó árban vannak a dolgok és rugalmasak, jó a választék és olyan is volt már, hogy egyedi rendelésemre hoztak terméket a Dohány utcai boltba és ez nagyon megnyerő hozzáállás. :)

2010. ápr. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Akiteki ***** válasza:

Mér?? Tök buli lenne!!! :))

Én a fél éves tibetimre tettem szegecses nyakörvet, aztán mentünk a városba engedelmességet gyakorolni. Egy bank előtt látták a biztonsági őrök a félelmetes vadállatot amint levágja a fenekét a járda szélén, el akarták kérni őrkutyának. :))

2010. ápr. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!