Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyust be lehet vinni az...

Kutyust be lehet vinni az Alpha Zoo-ba?

Figyelt kérdés
Én úgy hallottam, hogy be lehet vinni ide is, ahogy a Fressnapfba is!
2010. jún. 23. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, be lehet vinni.

Én az enyémet mindig magammal viszem. Az az egyetlen gáz, hogy minden polc-sarkot lepisil. :)

2010. jún. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen,belehet :)

Én személy szerint akkor szoktam bevinni ha találok valamilyen pórázt vagy azt akarok venni és akkor is sietünk,mert valahogy nem szeretem a kutyát boltokba vinni,hisz nem oda valóak.

2010. jún. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

off:


"Az az egyetlen gáz, hogy minden polc-sarkot lepisil. :)"

Ne haragudj, de ez téged minősít és inkább elkeserítő mint vicces. Hogy a fenében nem tudod megnevelni, rászólni stb.?? Nekem is kan kutyám van és ha pórázon van, üzletben (inkább értsd, nem szabadban) van nem pisil. Valamint azt se hagyom neki h kocsikat pisiljen le. Figyeljünk már erre oda!!! Az ilyen rossz tapasztalatok alapján minősítik a kutyásokat. Köszönjük!

2010. jún. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Uccsónak igaza van teljes mértékben. Én sem hagyom, hogy lepisilje a kocsinak a kerekét stb...

És igen belehet, de erre tényleg figyelj oda.

2010. jún. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, bevittem ma én is, csak úgy csodálattal nézte a játékokat. :) És bizony ő is próbált pisilni, de gyorsan elrántottam, aztán nem próbálkozott többet. :)
2010. jún. 23. 18:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy, hogy rászóltál! :)
2010. jún. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!