Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák úgy tudnak játszani...

A kutyák úgy tudnak játszani hogy rajtuk van a teleszkopos poráz?

Figyelt kérdés
2008. szept. 21. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de te tudnál úgy játszani, hogy rajtad van egy budilánc? Nem bántásból, dehát gondolhatod, hogy gátolja a mozgásban a kutyát a póráz, miért kell rajta hagyni?
2008. szept. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát több okból is igen:

1.) Tényleg zavarja a mozgásban, a teleszkópos póráz sem korlátlanul hosszú, meg gondolom közbe te is rángatod egy kicsit.

2.) Összegabalyodik a másik kutyával,főleg ha azon is póráz van.

Szóval szeintem keress egy olyan helyet (pl rétet,mezőt) ,ahol nyugodtan elengedheted. Így sokkal jobban fogja élvezni a játékot,és neked sem kell a pórázzal vesződnöd.De kutyasétáltatás közben amúgy is a kutya az első!!!

2008. szept. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Előzö vagyok, bocsi,úgy emlékeztem az volt a kérdés,hogy zavarja-e a kuytát.... Erre a válasz az igen.

Valójában azt akartam írni,h a pórázzal nem tudnak játszani.

2008. szept. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért kell rajta lenni mert ha elengedem félek hogy elszaladna és nem jönne vissza.
2008. szept. 22. 12:07
 5/6 anonim ***** válasza:
41%
Beszarok úgy röhögök:-DDD Teleszkóp a bicajokon meg a mocikon van)
2008. okt. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló : Ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna... :)))

VAN teleszkópos póráz, egy gombbal lehet szabályozni, hogy milyen hosszúra engeded.

2008. okt. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!