Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Misi vagy Simon legyen a...

Misi vagy Simon legyen a franciabuldogom?

Figyelt kérdés
Szerintetek? Én egyszerűen nem tudok dönteni:-D

2016. febr. 18. 09:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Hello, szerintem legyen Mison, és becézhetnéd Són-nak:) Amúgy hát most így rákerestem, és szerintem a Misi jobban passzol egy ilyen kutyulihoz:)
2016. febr. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyik se, én legalábbis nem szeretem, ha valaki a kutyáját hívja és én forgolódom mert embernevet adott neki. Amúgy Misi a fizikatanárom neve volt, Simon meg a fiú, aki tetszik.
2016. febr. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Mi a törzskönyvi neve? Ha nem bonyolult, azt a nevet is lehet neki adni, és akkor probléma megoldva.
2016. febr. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nincs törzskönyve, ajándékba kaptam a barátomtól, mert sajnos nem jött le neki az egyik golyója :-)


Ízlések és pofonok, neki most ember neve lesz, mivel van egy csivavám és neki is ilyen neve van :)


Légyszi a kérdésemre válaszoljatok :)

2016. febr. 18. 13:11
 5/7 anonim ***** válasza:

Kinek nem jött le a golyója...? :D


Komolyra fordítva a szót, szerintem jobb a Simon (ugye nem a Szájmonra gondolsz, hanem a magyar Simonra), sokkal jobb hívónév, jobban kitűnik a beszédből.


A Misi is aranyos, de a Simon praktikusabb, szerintem. :)

2016. febr. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ha-ha, valóban férre érthető, ezt eddig is vettem észre! :-D Természetesen a kutyusra gondoltam! :-D


Igen, a magyar Simonra gondoltam!

Köszi a választ, várok még:-)

2016. febr. 19. 15:06
 7/7 A kérdező kommentje:
* ezt eddig NEM is vettem észre! :-)
2016. febr. 19. 15:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!