Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek is felmászik a kutyátok...

Nektek is felmászik a kutyátok az öletekbe ugye? Jelent ez valamit pl dominanciát vagy csak simán vakartatni akarja magát?

Figyelt kérdés
Az kutyám a maga 30kilójával minden szívbaj nélkül bemászik az ölembe és addig bökdös még el nem kezdem vakarni. Imádom de a belső szerveimet rendesen átrendezi

2016. febr. 2. 17:44
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Hízelgés szerintem,nem kell mögé látni sok mindent. Viszont ha zavar,akkor tiltsd meg neki,vagy csak akkor engedd fel ha te kéred rá.
2016. febr. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Szeret téged, és veled akar lenni. Azt ő nem tudja felmérni, hogy a súlya miatt neked nem kényelmes.
2016. febr. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Oks köszi. Persze azt tudom,hogy ő azt nem tudja,nem is haragszom rá,csak azt hittem ez is a dominancia jele,például olvastam,hogyha a lábadra ül,vagy rárakja a mancsat a kezedre az azt jelenti.bár ezt nem annyira hiszem,ki tudja
2016. febr. 2. 18:06
 4/9 anonim ***** válasza:
54%

A kettő egyáltalán nem zárja ki egymást, sőt!

Szerethet, vakartathatja magát, emellett még lehet domináns, márpedig ezt kár tagadni, ha valaki egy hangyafa-nyit is belelát a kutyák viselkedésébe, annak teljesen egyértelmű, ez dominancia.

Nem kérdés, és nem vita tárgya. Tény.

És imádhatod te, sőt imádhatja ő is ezt a helyzetet, meg téged is, de ettől függetlenül az, hogy ilyen esetben semmi korlátot vagy szabályt nem hozol, ez gyengeség a szemében, és az irányíthatóságot látja benne.


És tényleg nem kell mögé sok mindent látni, mint ahogy az előző is írja.

Ez a helyzet irányításáról és a te manipulálásodról szól. Nem kell mást magyarázni bele.

2016. febr. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

"azt tudom,hogy ő azt nem tudja,"

Hogy fizikailag ez neked mennyire kényelmetlen, arról nagy valószínűséggel tényleg fogalma sincs.

Hogy ezzel az ő akarata érvényesül, tehát mentálisan erősebb (és mindig a mentálisan erősebb a dominánsabb) azzal 100%-ban tisztában van.

A baj az, hogy erről viszont meg neked nincs fogalmad.

2016. febr. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
25 éve van kutyám, a mostani már a harmadik, és soha semmi problémám nem volt abból, ha bizonyos dolgokban az ő akarata is érvényesült. Túl van lihegve ez az egész dominancia téma. Ha fontos dolgokban szófogadó a kutya, bármikor behívható, tiltásra abbahagyja, amit épp csinál, akkor nem igazán értem, miért tragédia, ha a simogatást vagy a játékot ő is szokta kezdeményezni.
2016. febr. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6-os!


Még szerencse, hogy nem írtam, hogy ebből föltétlenül probléma lesz.


Mivel nem is ez volt a kérdés.

A kérdés az volt, ez dominancia e.

A válasz, igen, egyértelműen az.

2016. febr. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%
Nem kell egy kutyát mindenkor és minden helyzetben "földbe döngölni" ,hogy kis esélye se legyen kezdeményezni valamit. Nem attól lesz jó társállat.
2016. febr. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem kell egy helyzetet a saját fantázia világoddal helyettesíteni, és valótlan dolgokat valósként bemutatni.

És nem kell olyan mondatokat adni más szájába, amit nem mondott!!!!

2016. febr. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!