Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan érjem el, hogy szót...

Hogyan érjem el, hogy szót fogadjon nekem?

Figyelt kérdés
Van egy 10 hónapos labradorom.Nem tudom megtanítani arra hogy ne húzza pórázt.És amint kilépünk az udvarról mint ah nem is neki beszélnék.Nem hajlandó ülni , rám figyelni stb....!!!Mit lehet ezzel tenni?Próbáltam már szépen, próbáltam csúnyán is, de semmi nem hatásos neki.És mindenre csak addig hajlandó amíg jutalom falatot lát a kezembe ha nincs nálam semmi akkor nem csinálja meg amit mondok.
2010. márc. 27. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha csak a jutalomfalatra hajlandó engedelmeskedni,egyébként meg nem akkor kutyasuli!
2010. márc. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos felénk 50 km-es körzeten belül nincs kutyasuli.:S
2010. márc. 27. 18:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát, a pórázas dologra van egy tippem, nekem bevált. Ha elindultok, és a kutya nem marad melletted, akkor állj meg, és egy ideig ne induljatok el. Ezt annyiszor játszd el vele egy séta alatt, amíg nem hajlandó melletted sétálni. És persze a kövi sétákon is, ameddig kell.
2010. márc. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

*****


Előző vok, ezt a könyvet már sokszor belinkelték itt, lehet, hogy ismered is, de ha nem, esetleg néhány ötletet meríthetsz belőle.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. márc. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2010. márc. 27. 19:15
 6/6 anonim ***** válasza:

A könyvet mindenképp olvasd el!

Illetve: [link]

2010. márc. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!