Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akiknek a kutyusa fél a...

Akiknek a kutyusa fél a tűzijátéktól szilveszterkor, azok miért nem viszik el őket kutyaiskolába, ahol meg tudnának barátkozni ezekkel a hangokkal?

Figyelt kérdés
A rendőrkutyákat is képzik erre, és ők simán közömbösek a sziréna, a lövések zajára.

2016. jan. 2. 09:30
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
De
2016. jan. 5. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

# 19


Kár volt elkezdened offolni. :-(

2016. jan. 5. 07:55
 23/28 anonim ***** válasza:
Sajnálom!
2016. jan. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 vyrob ***** válasza:
0%

nem, a petárda használata be van tiltva, mivel életveszélyes ?


Baromságokat ne beszéljél és hülyeségeketse ! Nekem rengeteg normál zöld ment el a kezemben semmi balyom normál zöld petárda csak csip !

2016. jan. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
54%

Oké, köszönöm, hogy leponoztatok. Offoltam, mert láttam, hogy a kérdező megkapta a kérdéseire a választ. Kifejeztem a felháborodásomat, mert annyi pszichopata ember él a földön, hogy 3-4 napoal Szilveszter után is durrogtatniuk kell, nem törődve azzal, hogy halálra rémülnek mások kutyái.

Majd kíváncsi vagyok, ha lövöldöznek és ágyut dörgetnek a gyereke mellett poénból és a gyerek retteg, ő mennyire lesz kiakadva.

Sőt, utálom a sok hülye gazdit akik a kutyák mellett petárdáznak.

És igen, azokat is utálom, akik 31-en este leviszik a kutyat vagy kizarjak a lakasbol, esetleg bezarjak, de elmennek bulizni, magara hagyva a kutyat.

Szóval igen, a gazdit is lehet szídni.

A kérdésedre fent már kétmilliószor leírták a választ. Én is járok vele suliba heti háromszor amúgy; de mint ahogy vannak olyan gyerekek akik mindentől félnek és vannak akik semmitől, úgy a kutyáknál is így van. Úgyhogy ott nem is oktatják, mert aki fél tőle, nem biztos, hogy kinevelhető, aki nem azt meg minek... Különben is, a kutyák füle érzékenyebb, ami mekünk petárda, nekik ágyudörrenés.

Így Szilveszter délután a petárdaáradat előtt sétálunk és elseje reggelig kutyapelenkázunk. Addig is nem hagyom el a lakást, a kutyámmalaradok.


Kedves kérdező, ne haragudj, hogy kirohanásommal megsértettelek a múltkor, de egyszerűen felment bennem a pumpa, hogy nem tudtam megsétáltatni rendesen a kutyákat, mert rettegnek lent lenni, mert rég elmúlt szilveszter és új év, de petárdáznak ezerrel, visszajövök és a gyakorin azt látom, hogy miért nem visszük el suliba a kutyánkat, ahelyett, hogy a petárdázók miért nem állnak le.


Szóval, kedves kérdező, remélem nincs harag, a tobbieknek javaslom, szerintem ne offoljuk tovabb a kerdest; a kerdezo csak kivancsisagbol feltett egy kerdest en meg epp rossz hangulatban voltam a sok borsoahyu szellemi fogyatekos petardas miatt es latvan, a kerdezo valaszt kapott, hangot adtam nemtetszesemet a petardazok fele. Az, hogy a sok idiota petardas es a sok szellemileg visszamaradott agyilag zokni ezt lenullazta, lepontozta, az madik dolog... De tenyleg nem kellett volna offolnom, ezert elnezest kerek.


Nyugodt beszelgetes volt, nem kellett volna itt viszalyt szitanom, ezert kedves kerdezo, bocsanatot kerek. Remelem nincs harag.

2016. jan. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 PyroMágus ***** válasza:
31%
A gyerekek élvezik ezt általában a legjobban.
2016. jan. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

# 25/


Persze, h nincs harag.

2016. jan. 7. 08:46
 28/28 vyrob ***** válasza:
0%
Engem is le pontoztak pedig az igasságot irtam le a termékkel kapcsolatban szóval hogy is van ez? Amugy cseh ország Szlovákiában november eleje óta petárdáznak 5 grammos hangránátokkal .Szóval igazán ki lehet birni ami nálunk van és még az a pár napot szerintem .A szlovák dumbum melbe vág akorát robban szóval amik nálunk vanak ezek a normál zöld petárdák semik azokhoz képest!
2016. jan. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!