Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyahámot válasszam?...

Melyik kutyahámot válasszam? +link

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


melyik lenne a kutya szempontjából a legpraktikusabb?(közepes termetű,keverék kutyus,aki nagyon pörög)


2010. márc. 23. 22:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
47%
A negyedik, úgy hívják a típusát hogy: nevelés. Ha nem érzékeny a kutyád nyaka illetve nem húzatni akarsz vele akkor nem való neked a hám.
2010. márc. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Nekem a 3. tetszik de én nem dobnék ki rá egy halom pénzt.Lovas boltban szoktam venni póni kötőféket,pont jó a boxeremre kutyahámnak.A kutyahám árának tizedéért.
2010. márc. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Sétálás közbe a nyakörvtől fullad.Annyira megy előre hogy nem lehet visszatartani,köhögni szokott.Azért gondoltam hogy barátságosabb lenne neki.Meg az ismerőseim is azzal viszik a kutyájukat sétálni.Kutyabarátibb megoldás.
2010. márc. 23. 22:42
 4/17 anonim ***** válasza:
67%
A Julius-K9-es hámok nagyon jók, nekünk is az van!
2010. márc. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Akiteki ***** válasza:
66%

A kutyabarát megoldás az iskola.

A kutyák nagy színművészek. Majd ha a hámban kirángatta a karodat és nem bírsz vele, rájössz, hogy az égvilágon semmi baja nem volt a nyakörvtől. Azért köhög, mert elhiszed neki, hogy tényleg valami baja van tőle. Jól kifigyelte és most kihasználja, hogy ugrasz és lazítod a nyakörvét, ha előadja a fuldokló nagyjelenetet.

Kutyaiskolában én is megfigyeltem ezt a jelenséget. Ráadásul az én kutyám játszotta el, mikor odaadtam gyakorolni egy kezdő gazdinak. Jó példa volt, hogy bemutassuk a többieknek, hogyan tudják a kutyák totál hülyére venni a gazdit.

2010. márc. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
65%
egyiket sem, én azt szeretem amibe csak az első két lábát kell beletenni, nagyon jo trixisek vannak belőlük, nézz el az Alpha Zooba ott jok vannak jo áron!
2010. márc. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%

Pont erre célzott az első hozzászóló ! Ha nyakörvvel annyira húz, akkor hámmal még jobban fog. A kutya sétáltatja a gazdáját tipikus esete forog fenn nálad.

NEVELÉSRE VAN SZÜKSÉG, NEM HÁMRA !!! Ugyanis, ha a kutya visz sétálni téged, akkor nem te vagy a falkavezér.

Jan Fennel könyv, Cerberos suli: Hogyan legyünk falkavezérek stb átolvasása javasolt ! Még valami ...

Ha annyira pörög a kutya - mert hiperaktív -, akkor többet kellene vele foglalkozni (lefárasztani). Valószínűleg tele van energiával, és így próbál tőle megszabadulni. Érdemes kutyasportokra tanítani a kutyát (dog dancing, frisbee), ezzel is feladatot adunk neki.

2010. márc. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Jól van!Nem kutyanevelési tanácsokat kértem hanem segítséget hogy eldöntsem melyik hám lenne a legcélszerűbb a kutyámnak.Legyen oly kedves ak ír erre válaszoljon.Köszi a hám tippeket!
2010. márc. 23. 23:28
 9/17 anonim ***** válasza:
84%

:o))) Az ember próbál segíteni, h talán normálisabban éljetek együtt - mert az h húz mint a veszedelem gondolom se neked se a kutyának nem jó - és erre a segítőket hurrogod le. Jó magyar mentalitás.


De ha már kérdezted: én a kettest venném.

2010. márc. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem igaza van annak aki azt javasolta neveld meg először. Én is csak azután vettem K9-es hámot amíg megtanult az eb láb mellett jönni és nem hú egy kicsit sem.
2010. márc. 24. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!